Kahraman Babam dizisi oyuncuları ve karakterleri! İşte Kahraman Babam oyuncu kadrosu

SHOW TV’nin yeni dizisi Kahraman Babam oyuncu kadrosu merak ediliyor. Kahraman Babam dizisinin yaz dizisi olması planlanıyor. Kahraman Babam dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki Kahraman Babam oyuncuları kimdir? İşte Kahraman Babam hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kahraman Babam’ dizisi 14 Haziran Pazartesi saat 20.00’de SHOW TV izleyicisiyle buluştu. Peki ama Kahraman Babam dizisinin oyuncuları kim?

Kahraman Babam Oyuncu Kadrosu

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kahraman Babam oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kahraman Babam Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kahraman Babam dizisinin oyuncuları arasında Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Görkem Sevindik

Görkem Sevindik;

17 Ekim 1986 tarihinde,

Adana'da doğmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile gerçekleştiren Görkem Sevindik,

2020 – Ramo (Boz) (TV Dizisi)
2017-2019 – Söz (Mücahit) (TV Dizisi)
2017 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (TV Dizisi)
2011 – Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi)
2007-2016 – Kurtlar Vadisi Pusu (Pusat) (TV Dizisi) dizilerinde oynamıştır.

Uğur ( Görkem Sevindik )'un Kahraman Babam'daki rolü

Unvanı başçavuş olan Uğur; cesur, gözü pek ve merhametli bir itfaiyecidir. En yakın dostu Cem'in kız kardeşi Nilüfer'e aşık olur ve onunla evlenir. Bu evlilikten Ömrüm isimli bir kızları olur. Bir gün Uğur'un evden çıkmasının ardından yan evde patlak veren yangın onların evine de sıçrar. Nilüfer ile Ömrüm ise alevler arasında mahsur kalır. Ömrüm'ü kurtaran ancak risk sebebinden dolayı Nilüfer için tekrar binaya girmesine izin verilmeyen Uğur'un hayatı yangından sonra tamamen değişir. En yakın dostu Cem dahil Nilüfer'in ailesinden herkes bu kayıptan Uğur'u sorumlu tutar. Uğur ise bu yangının bir kundaklama sonucu çıktığından emindir, fakat kimse ona inanmaz. Şimdi Uğur'un hayattaki en büyük arzusu karısını kaybettiği yangının kundakçısını bulmak ve Ömrüm'ü geri almaktır.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle