Kalyoncular, Haşimoğlu Tesisine hayran kaldı

Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Kübra Kalyoncu ve Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Songül Kalyoncu, bölgenin parlayan yıldızı Midyat Haşimoğlu Entegre ve Geri Dönüşüm Entegre Fabrikasını ziyaret etti.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Midyat Mardin yolu üzerinden bulunan fabrikanın ziyareti sırasında Haşimoğlu Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Çiçek, Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Çiçek ve Hayrettin Çiçek tarafından karşılanan heyet Fabrikada incelemelerde bulundu.

Entegre fabrikasının çalışmaları hakkında bilgiler alan heyet daha sonra tesiste bulunan müze ve hayvanat bahçesini dolaştı.

Başkan Çiçek ziyaret anısına Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Cemal Kalyoncu’nun enerji panelleri atıklarından özenle yapılan resmini hediye ettiler.

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Songül Kalyoncu ziyaret için geç kaldıklarını ve fabrikayı çok beğendiklerini işaret ederken, bu tür işletmelerin mutlaka desteklenmesi bölge açısından da önem arz ettiğini kaydetti.

Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Kübra Kalyoncu ise, “Biz kendi tesislerimizden çıkan atıkları Haşimoğlu’na teslim etmenin memnuniyetini duyuyorum. Çünkü atıklarımızın böyle bir tesiste bu bölgede değerlendirilmesinden dolayı mutluyuz firma yetkililerine bu yatırımı yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Haşimoğlu AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Çiçek “İlçemize, Mardinimize ve Bölgemize yaptığımız çalışmaların mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisin sadece çevre düşüncesinden öte eğitim, sosyal amaçlıda çalışıyoruz.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle