Kardeşlerim Asiye kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, nereli? Kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun sevgilisi kim?

Kardeşlerim dizisi Asiye karakterini kim oynuyor? Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun aslen nerelidir? Su Burcu Yazgı Coşkun boyu ve yaşı kaç? Su Burcu Yazgı Coşkun annesi kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun ne zaman doğdu? Su Burcu Yazgı Coşkun burcu nedir? İşte Su Burcu Yazgı Coşkun oynadığı diziler ve filmler hakkında detaylı bilgiler...

BİYOGRAFİ

ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizisi ilgiyle izleniyor. En çok merak edilen karakterlerden biri de Asiye... Peki Asiye karakterini kim oynuyor? 

Su Burcu Yazgı Coşkun, dizide 4 kardeşten biri olan Asiye karakterine hayat veriyor. Su Burcu Yazgı Coşkun, daha önce Kırmızı Oda dizisinde Meliha'nın ablası rolündeki başarısıyla adından söz ettirmişti. 

Atv'de cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve dizinin konusu izleyiciler tarafından merak edildi. Kardeşlerim dizisi, dram türündeki konusunun yanı sıra oyuncularıyla da izleyicinin beğenisini kazandı. Dizide Kadir'in büyük kız kardeşi olan Asiye karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırıyor. Peki Kardeşlerim dizisinde Asiye Eren karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında? İşte genç oyuncunun biyografisi

Kardeşlerim Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Oynuyor? Kardeşlerim Hangi Gün, Saat Kaçta Başlıyor?

NGM Medya'dan Nazlı Heptürk'ün yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstleniyor. Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun'un biyografisi ve daha önce oynadığı diziler haberimizde yer alıyor.

SU BURCU YAZGI COŞKUN KİMDİR?

Doğum Tarihi: 15 Nisan 2004 

Kaç Yaşında: 17 Yaşında

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: 1,65

Burcu: Koç

Su Burcu Yazgı Coşkun, 2004 yılında İstanbul'da doğdu. 17 yaşındaki Türk sinema ve dizi-film oyuncusu Su Burcu Yazgı Coşkun, oyunculuğa daha 8 yaşındayken çocuk oyuncu olarak başlamıştır.

Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Su Burcu Coşkun, rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterinde bir genç kızı canlandırdı. Kırmızı Oda'daki oyunculuğuyla çok beğeni topladı.

SU BURCU YAZGI COŞKUN'UN OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER

 • Kırmızı Oda (Güler),
 • Kuzgun (Naz),
 • Bizi Hatırla (İrem, Sinema Filmi),
 • Kara Yazı (Songül Uluçınar, Televizyon Dizisi ),
 • Kadın (Bahar'ın küçüklüğü),
 • Bizim Hikaye (Ceylan, Televizyon Dizisi),
 • Aşk Yeniden (Elif Su, Televizyon Dizisi),
 • Sana Bir Sır Vereceğim (Zeynep, Televizyon Dizisi),
 • Sen Üzülme (Mine, Televizyon Filmi),
 • Dabbe: Bir Cin Vakası (Sinema Filmi),
 • Karadayı (Neşe, Televizyon Dizisi)

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren, cepleri boş ama kalpleri sevgi dolu dört güzel kardeş...

Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsü...

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.

Sefirin Kızı dizisinin yapımcılarından olan Nazlı Heptürk'ün yapımcılığını üstleneceği Kardeşlerim dizisi dram türünde bir hikayeyi konu alıyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle