'Hemşehrilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor'

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Belediye Birim Müdürleri ve Personellerle bir araya geldi. Personeller, sosyal ve özlük haklarında kendilerine her konuda destek veren Kayabaşı'na teşekkür etti.

GÜNCEL

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Belediye Birim Müdürleri ve Personellerle bir araya geldi. Tüm Personelin katıldığı programın sonunda personeller, sosyal ve özlük haklarında kendilerine her konuda destek veren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı'na teşekkür etti.

Royal Düğün Salonunda yapılan buluşma, Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Şimşek'in açılış ve takdim konuşması ile başladı.

Daha sonra Belediye Personellerine hitap eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı, Nusaybin Belediyesi olarak yaptıkları hizmetleri anlattı. 

İnsan odaklı bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Kayabaşı, "Bizler, Nusaybin Belediyesi olarak, yaklaşık 150 Bin vatandaşımıza gece - gündüz demeden, hafta içi - hafta sonu demeden, vatandaşlarımızın sosyal hayatlarının daha da kolaylaşması için birçok hizmeti kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz" dedi.

Yöneticiler olarak her ne kadar karar alma mekanizmasında kendilerinin bir görevi olsa da işi asılı yapan, işin asıl sahibi, işin mutfağında yer alan personellerin olduğunu ifade eden Kayabaşı, "Siz saygıdeğer emektar işçi kardeşlerimizle beraber yol yürüdüğüm için sizlerle beraber mesai tükettiğim için mutluyum, kıvançlıyım. Nusaybin özelinde şu özellikle vurgulamak istiyorum, personel sayısı ile ortaya çıkan başarıyı kıyasladığımızda belki de Güneydoğu'da en başarılı belediyelerden biriyiz. Mali disiplinimizden tutun birçok hususa, personel rejimimizden tutun tasarruflarımızı ve aynı anda yaptığımız başarılı hizmetleri bir bütün olarak ele aldığımızda gerçekten de ortaya bir gurur tablosu çıkıyor. Bu gurur tablosu mimarları çok kıymetli belediye personellerimizdir. Hepinizi tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. Bunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Nusaybinli hemşehrilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Bizler de bu hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. "İşçinin alın teri kurumadan hakkını ver" prensibini ilke edindik. Bu çerçevede personellerimizin sosyal ve özlük haklarında birçok iyileştirme yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız iyileştirmelerin hem sizlere hem de kıymetli ailelerinize hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Programın sonunda Belediye Personelleri talep ve önerilerini dile getirdi.

Programa Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, eşi Nigar Karakuş Kayabaşı, Başkan Yardımcısı Nurettin Çiçek, İlçe Müftüsü Hasan Yeşildal, Dedaş İşletme Şefi Fatih Çelik ve Belediye Birim Müdürleri ile personeller katıldı.

Nusaybinim

YORUMLAR

 • Geçen hafta Kimliklerimizin değişimi için fotoğrahanede
  Ailemizin 5 kişi Biometrik fotoğrafa 375 tl para ödedim.
  Kızım ınstegramda site bulmuş ismi ''DİJİTALABC''
  evde Cep Telefonunuz ile çekdiğiniz fotoğrafınızı
  dijital biometrik yaparak 10 tl ye gönderiyormuş.
  Fotoğrafcı 1 adet 10x15 baskıyı 5 tl ye basıyor.
  Kıssa hesap 50 tl+25 tl=75 tl nerde bizim
  300 tl. Derler ya ben yandım siz yanmayın.
  Derim ki İnsanlara yardımcı olmak için bu bilgiyi yayalım
  ben üzerime düşen görevi yapayım gerisi size kalmış...

Yorum Ekle