Kaymakam Çam'dan Emekçi kadınlara Anneler Günü Sürprizi

Kızıltepe Kaymakamı ve Berlediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, eşi Dilek Çam ile birlikte Kızıltepe Belediyesi'ne ait Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan emekçi annelerin anneler gününü kutladı.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Kızıltepe'de yaptığı başarılı sosyal çalışmalarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam'dan emekçi kadınlara sürpriz kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam, eşi Dilek Çam ile birlikte gerçekleştirdiği sürpriz ziyaretinde ilçede çilek yetiştiriciliği işçiliği yapan emekçi kadınların anneler gününü kutlayarak, birer karanfil taktiminde bulundu, annelerin anneler gününü kutlayıp, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Kaymakam Çam ve Eşi Dilek Çam'ın gerçekleştirdiği sürpriz ziyareti önce şaşkın bakışlarla anlamaya çalışan emekçi kadınlar çok geçmeden annener günü vesilesiyle kendilerine uzatılan karanfilleri görünce, uzatılan karanfillere gülümseyerek karşılık verdiler.

Tarlada, bağda bahçede emek veren emekçi bütün annelerin, anneler gününü kutlayan Kaymakam Çam, "Bugün Anneler günü. Cenneti ayaklarının altıyla bizlere müjdeleyen annelerimizin gününü elbetteki bir günle sınırlamıyoruz.  Bu özel günde özellikle çilek bahçesinde emek veren, üreten kadınlarımızın şahsında; yaşamımıza anlam katan, alın teri döken, zor şartlarda hem çocuklarıyla ilgilenen hem de aile ekonomisine katkıda bulunmak için tarlada bağda, bahçede, çapada çalışan emekçi annelerimizi bu vesileyle bir kez daha hatırlamış olduk. Bizim için bu annelerimiz her zaman özel ve değerlidir. Bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun "dedi. 

Kendilerine uzatılan karanfilleri alarak Kaymakam Çam ve eşine teşekkür eden anneler, daha sonra sorun ve sıkıntılarını Kaymakam Çam'a iletme fırsatı buldular. 

ResimResim

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle