Kaymakam Emre Yalçın kimdir?

Nusaybin kaymakamlığı görevine atanan Muş Malazgirt kaymakamı Emre Yalçın kimdir? İşte yeni Nusaybin Kaymakamı Emre Yalçın'ın biyografisi.

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

İstanbul'da doğan Sayın Emre Yalçın, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamladı.

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başladığı Yüksek lisans programından, 2008 yılında mezun oldu. Aynı sürede, İstanbul Barosuna bağlı olarak Avukatlık stajını tamamladı. Yüksek lisans eğitiminin ardından, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde doktora çalışmalarına başladı. Hâlihazırda doktora eğitimine devam etmektedir.

Mülki İdare Amirliği Mesleğine 2010 yılı Şubat ayında Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Kaymakam adaylığı süresince, yurtiçinde ve yurt dışında tamamladığı staj aşamalarından sonra sırasıyla Bolu ili Kıbrıscık ilçesi ve Artvin ili Şavşat İlçesinde görev yaptı. 2018 yılı Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile Malazgirt ilçesine atanan Sayın Emre Yalçın İngilizce ve Almanca bilmektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle