Kış Öpücüğü - Kresley Cole Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Kış Öpücüğü kimin eseri? Kış Öpücüğü kitabının yazarı kimdir? Kış Öpücüğü konusu ve anafikri nedir? Kış Öpücüğü kitabı ne anlatıyor? Kış Öpücüğü PDF indirme linki var mı? Kış Öpücüğü kitabının yazarı Kresley Cole kimdir? İşte Kış Öpücüğü kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Kresley Cole

Çevirmen: Aydan Şanlısoy Özbek

Orijinal Adı: Deep Kiss of Winter (Immortals After Dark #7)

Yayın Evi: Pegasus Yayınları

İSBN: 9786053438304

Sayfa Sayısı: 336

Kış Öpücüğü Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Buz gibi karanlık perdesinin ardında sımsıcak bir tutkunun büyüsü alevleniyor…

Murdoch Wroth, üç yüz yıldan sonra ilk kez kalbinin çarpmasını sağlayan narin Valkyrie Daniela’yı sahiplenmek için tüm engelleri yıkmaya kararlıdır. Ancak güzel Danii yarı Valkyrie, yarı buz perisi olduğu için kendi türü haricinde kimse ona acı vermeden dokunamamaktadır. Âşıklar, aralarındaki dinmek bilmeyen tutkunun tadına varıp hayal kırıklıklarının üstesinden gelebilecekler midir?

Acımasız bir vampir asker, sevginin ne olduğunu ve onun için yanıp tutuşan bir Valkyrie’nin dokunuşunu keşfetmek üzere!

Kresley Cole paranormal romans okurlarının tam olarak ne aradığını çok iyi biliyor ve her sayfada bunu fazlasıyla veriyor.”

Single Titles

“Cole son derece özgün bu paranormal romansta tehlike ve tutkuyu müthiş bir şekilde harmanlamış… Karşı koymak imkânsız.”

Reader to Reader

Kış Öpücüğü Alıntıları - Sözleri

 • "Beni öpmeye başlarsan..." omuzlarını geriye attı. Kendini beğenmiş gülüşü yerli yerindeydi, "...duramayacağını söyledin."
 • "Ancak teninde bir başkasının tenini hissetmek ateş gibiydi."
 • Bir kadının ölümü güçlü bir adamı yıkmıştı…
 • “Kadınlar içki şişeleri gibidir. Tatlarına bakılmalı, zevki çıkarılmalı, sonra da atılmalıdırlar. Evlilikse içkiyi kaldıramayan erkekler içindir."
 • Penisinin başı kadının ıslaklığını bulunca bu düşünceler onu terk etti. Daniela usulca inledi. "Murdoch..." Şimşekler karanlığı yarıyor ve gök gürültüsü her taraflarında patlıyordu. Murdoch bir inlemeyle kalçasını yavaşça yukan doğru kaldırdı ve başım kadının deneyimsiz vücuduna bastırdı... Sıkı... Daniela kulağına doğru soluklanıp zevkten hafif iniltiler çıkarınca, bu gece karımı içeceğini bilen Murdoch ağzrnı kadının boynunda gezdirip leziz tenini emdi. Ona daha sert ve hızlı sahip olurken kadının, çılgın darbelerim gizli bir güçle karşılamasına şaşırdı. Daniela topuklarım yatağa gömerek kalçasını kaldırdı ve onu daha derinlerine aldı. Ona boşalmak üzere olduğunu söylediğinde, Murdoch bunu hissetmek için can atıyordu.
 • Çünkü pantolonunun içine boşalmak üzereydi. Danii tükenmiş halde elini iter itmez Murdoch, "Benim boşalmamı sağlayacaksın, gelin," dedi. Fermuarını hızla açtı, penisini eline aldı ve neredeyse boşalıyordu. Tohumlarım durdurmak için penisinin başını sıkıca tutmak zorunda kaldı. "Bunu yapmak istiyor musun?" Danii nefeslendi. "Ah, evet." "O zaman onu sıvazla." Hırıltılı çıkan sesini tanıyamadı. Murdoch başım tutarken Danii penisini parmaklarının arasına aldı ve elini yukarı ve aşağı hareket ettirdi. "Ah, Tanrım, tekrar!" İkinci sıvazlayışmda, Murdoch dizlerini iyice aralayarak kadının elinde gidip geldi. Yumurtalıkları gerildi, şişti ve hazır hale geldi. "İşte bu..." Üçüncü sıvazlamada Murdoch elini çekti. O anda kadının avcuna boşalmaya başladı, penisinin başından çıkan sıcak tohumlardan buhar tütüyordu. O kadar güzel.. bir his ki... Dani'nin düzenli hareketlerle sıvazlamasını ve tohumlarını karın içine tekrar tekrar boşaltmasını seyrederken, göğsünden yabani bir inilti yükseldi
 • Öpüşürlerken Murdoch kadının dar ve kısa elbisesini çıkardı, sonra yatağa yatırdı. Külotunu çıkardı, ayakkabılarına el sürmedi. Ellerini kadının baldırlarının yukarısına kaydırarak bacaklarını araladı. Artık yapabildiği için gizli yerlerini yalayarak saatlerce kadının vücudunun tadına baktı. Daniela'nın kendisini okşayan kendi parmaklan yerine artık Murdoch'unkiler içindeydi. Önce boşalmasını önledi, sonra tekrar tekrar orgazm olmasını sağladı.
 • Ancak teninde bir başkasının tenini hissetmek ateş gibiydi
 • "Sen kaç yaşındasın?" "Yaklaşık iki bin." "İki bin." "Balık burcuyum."
 • Seni öpmeyi o kadar çok istiyorum ki." Ağzı kadınlığına birkaç santim uzaklıktaydı ve tüten solukları klitorisini gıdıklıyordu. "Önümde bacaklarım açmayı ve benim için çığlık atıncaya kadar seni yalamayı." "Murdoch," diye inledi. "Daha fazlasına katlanamam." "Seni boşaltmamı mı istiyorsun?" diye sordu yukan doğru. "Evet!"
 • İçine boşalma dürtüsü baskın gelince, Murdoch vücudunu kadının bacaklarının arasına gömdü. Boynuna doğru kükreyerek boşalmaya başladı, o kadar sert boşalıyordu ki Daniela'mn bunu içinde hissettiğim biliyordu. Bir yandan kanım emerken bir yandan da rahmini dolduruyordu. Nihayet bitince, kadımn üzerine yığılarak ısırdığı yeri bıraktı. İkisinin de kalbi gümbür gümbür atarken Murdoch kadımn boynunu öpmekten ve kulağına memnuniyetini mırıldanmaktan kendini alamıyor gibiydi. Aralarında oluşan bu yeni bağ Murdoch'un bildiği hiçbir şeye benzemiyordu.

Kış Öpücüğü İncelemesi - Şahsi Yorumlar

Çok keyifliydi. Kitap, yazarın diğer kitaplarına göre daha kısaydı o yüzden çok hızlı bitti. Ama genede tatmin ediciydi. Belki daha detaylı ve uzun olsa çok daha iyi olurdu. Bir de sürekli soğuk hava, buz, kış kelimelerinden dolayı ateşi, tutkuyu olması gerektiği gibi hissedemedim sanki. Çünkü sürekli "- 40°C ne kadar soğuktur şimdi, ay o soğukta nasıl rahat olabilirsin ki" gibi şeyler düşünüp durdum. Tamam Daniela o soğuktan etkilenmiyor ama Murdoch her ne kadar vampir olsa da etkileniyor... Her neyse genede kitap olağanüstüydü. Ve dört vampir erkek kardeşin hikayesi burada bitmiş oldu. Ama ben biraz hüzünlendim açıkçası onlara baya kanım ısınmıştı. Seri kitapların en güzel yanı çoğu yan karakteri çok iyi tanıyor olmak gerçekten. Böylelikle hikaye insanı baya içine çekiyor. Çok daha keyifli çok daha eğlenceli oluyor. (Rabia Çiçek)

Bu seriyi gerçekten seviyorum. Kresley Cole'un yaratıcı dünyasında seyahat etmek bana iyi geliyor. Bu defa kendi türünden başka birinin dokunuşuyla yanan buzlar kraliçesi Danii ile vahşi vampir Murdock'ın hikayesini okudum. Birbirine dokunamadan yakınlaşmanın her yolunu deneyen, yine de yetersiz gelen çiftimizden Murdock erkeklerin sıkça yaptığı hatalardan birini yaparak Danii'yi kendinden uzaklaştırmıştı. Çünkü onunla olmak istediğini kendine bile itiraf edemiyordu. Bunu anladığında ise artık çok geçti. Buz kraliçesi gitmişti. Tatlı, çerezlik, fantastik türde bir kitap arıyorsanız, Kresley Cole sizin için biçilmiş kaftan. +18 sahnelerin bolca olduğunu da altına not düşeyim ;) (Sage Taylors)

Wroth'ların hikayesinin bittiği güzel bir kitap olmuş. Seri farklı türler arasında gidip gelse de temelde bazı ana karakterlerin etrafında dönüyor. Ilerleyen kitaplarda tekrar Worthlari göreceksiniz bilmiyorum ama onları okumayı sevdiğim kesin. Kitaba gelirsek yine zitliklarin birleşimi bir kitapti. Ama bu kitapta istekler, korkular ve olması gerekenlerin yanında imkansızlıklara vardı. Tıpkı Naomi ve Conrad olduğu gibi. Ailedeki karakterler arasında en vasat hikaye bu olsa da yine de okuması eğlenceliydi. (Çağda Sağır)

Kış Öpücüğü PDF indirme linki var mı?

Kresley Cole - Kış Öpücüğü kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Kış Öpücüğü PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Kresley Cole Kimdir?

Kresley Cole, paranormal romantizm ve genç yetişkin romanlardan oluşan çok satan bir yazardır.

Kresley Cole, Immortals After Dark Paranormal Dizisi, genç erişkin Arcana Chronicles dizisi, erotik Oyun Yazılımı dizisi ve beş ödüllü tarih romantizminin yazarıdır.

Kitapları yirmi dile tercüme edildi, üç RITA ödülü, bir RWA Hall of Fame indüksiyonu aldı ve ABD'deki ve diğer ülkelerdeki en çok satanlar listelerinde sürekli olarak yer aldı.

Cole ailesi ile birlikte Florida'da yaşıyor.

Kresley Cole Kitapları - Eserleri

 • Arzuların Esiri
 • Tutkuların Pençesinde
 • Şehvetin Kölesi
 • İhtiras Tutsağı
 • Zevk Mahkumu
 • Kış Öpücüğü
 • Karanlık Prens'in Gelini
 • İblis Kral'ın Öpücüğü
 • Karanlıktan Gelen İblis
 • Lothaire
 • Dark Skye
 • The Warlord Wants Forever
 • Dreams of a Dark Warrior
 • Endless Knight
 • Poison Princess
 • Dead of Winter
 • Day Zero

Kresley Cole Alıntıları - Sözleri

 • “Senin için önceden mükemmeldiyse artık değil. Onu aklından çıkarıp hayatına devam etmelisin. Onu duydun, seni öldürmek istiyor.” (Karanlıktan Gelen İblis)
 • "Sana ihtiyacım var. Kendimi kollarına bırakmaya. O kadar bekledim ki..." (Arzuların Esiri)
 • “Sen diğerlerinden daha güçlü ve hızlısın, yaşama arzun tanıdığım herkesten daha büyük. Başkalarının gözlerinin görmediği detayları görüyorsun. Emsalsizlik bir çeşit soyluluktur, değil mi kardeşim?” (Karanlıktan Gelen İblis)
 • Korkuyu besleyenler ancak kaybedecek şeyleri olanlardır. Nihayet onun vardı. (Karanlıktan Gelen İblis)
 • Budala gibi yeni bir geleceği düşlüyordu. Bu düşler de bütün diğerleri gibi yıkılır mıydı? (Karanlıktan Gelen İblis)
 • O bana dönecek, ben de onun sorunlarını çizeceğim… (Karanlıktan Gelen İblis)
 • "Beni dün bir alışveriş merkezine götürdü." Lachlain'in sesi, sanki az önce ürpermemek için kendini tutmuş gibi çıkmıştı. "Ve küçük bir oğlan çocuğunu işaret edip 'Sanırım ben de bunlardan bir tane istiyorum' dedi. Ben de doğal olarak, Minik bir ölümlüyü nereden bulabilirim? diye düşünmeye başladım. Ama onun kastettiği... Bir çocuğu kastetmiş... bizim çocuğumuzu." (Karanlık Prens'in Gelini)
 • "Ancak teninde bir başkasının tenini hissetmek ateş gibiydi." (Kış Öpücüğü)
 • "Seni o kadar uzun zaman bekledim ki." (Arzuların Esiri)
 • Seni öpmeyi o kadar çok istiyorum ki." Ağzı kadınlığına birkaç santim uzaklıktaydı ve tüten solukları klitorisini gıdıklıyordu. "Önümde bacaklarım açmayı ve benim için çığlık atıncaya kadar seni yalamayı." "Murdoch," diye inledi. "Daha fazlasına katlanamam." "Seni boşaltmamı mı istiyorsun?" diye sordu yukan doğru. "Evet!" (Kış Öpücüğü)
 • When defending your home, you defend to the death. (The Warlord Wants Forever)
 • "Bende, onu öpmenin nasıl bir şey olacağını tatmak için uğrunda ölme duygusu yaratan bir cadı." (Şehvetin Kölesi)
 • Yaraları, Sebastian'ın şimdiye dek gördüğünden çok daha kötüydü. Her yerde kan vardı. "Aman Tanrım, neden bir şey söylemedin?" diye bağırdı, yine sinirlenmişti. Kaderin, adamın gözlerinin yaralı bacaklarında sabitlenmiş olduğunu görünce "Ah, kanadığım için kusuruma bakma" diye homurdandı. "Canının çekmesini istemezdim." "Bazen çok kaba olabiliyorsun, karıcığım." "Ben senin karın değilim." "Henüz." (Tutkuların Pençesinde)
 • "Atların güçlü bacakları vardır ama bu onların mükemmel birer balerin olacakları anlamına gelmez,” (Şehvetin Kölesi)
 • Ancak teninde bir başkasının tenini hissetmek ateş gibiydi (Kış Öpücüğü)
 • Büyüleyeci. Bir ölüm meleği.. (Tutkuların Pençesinde)
 • Kabul et aşkım benim biraz kötü olmamdan hoşlanıyorsun... (Lothaire)
 • "Bu iyi hissettiriyor, Sabine." dedi hırıltıyla. "Bu gerçekten iyi hissettiriyor. Ama o kadar da iyi değil." Sabine'nin gözleri kısıldı. Nereden estiği belli olmayan bir rüzgar saçlarını uçuşturdu. "O halde bunu özlemeyeceksin, inatçı iblis. Senden uzağa gittiği zaman."  (İblis Kral'ın Öpücüğü)
 • Kapana kısıldım. Bir şekilde avcı avlanıp yere serilmiş ve pusuya düşürülmüştü. (Karanlık Prens'in Gelini)
 • “Find me before Death finds you.” “Or what?” He drew his head back, as if this was obvious. “Or he’ll . . . touch you. His power. You are the card that Death covets.” (Poison Princess)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle