Köy Muhtarları, Mehmet Acu'nun ev sahipliğinde toplandı

Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Şeyhan, Akres ve Sürgücü bölgesindeki kırsal mahalle muhtarları Şeyhan Tesislerinde düzenlenen programda bir araya geldiler. AK Parti Artuklu Meclis Üyesi Mehmet Acu'nun ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı programa AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Artuklu AK Parti ilçe başkanı Serdal Bağış, meclis üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Şeyhan, Akres ve Sürgücü bölgesindeki kırsal mahalle muhtarları Şeyhan Tesislerinde düzenlenen programda bir araya geldiler.

AK Parti Artuklu Meclis Üyesi Mehmet Acu'nun ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı programa, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Artuklu AK Parti ilçe başkanı Serdal Bağış, meclis üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç ve Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'nın açılış konuşması ile başlayan programda muhtarlar, köylerindeki sorunları dile getirdiler.

Sohbet ortamında devam eden programda Meclis Üyesi Mehmet Acu, katılımcılara teşekkür ederek muhtarların bulundukları yerin sorunlarını en iyi bilen insanlar olduklarını dikkat çekti.

Başkan Abdulkadir Tutaşı da kırsal ve şehir merkezi ayırımı yapmaksızın bütün yerleşim alanlarına hizmet götürdüklerini belirterek muhtarlara kendilerine yardımcı olduklarını için teşekkür ederek, "Muhtarlarımız, şehirle köyle, fakirle fukaranın sofrasındaki kömür, yol ve asfalt, köprü, camide imama yardımcı olan kişi, kısacası köyün ve şehrin toplumsal temsilcisi demektir. Muhtarlar, hükümetimizin Sayın Cumhurbaşkanımızın sivil toplum örgütleri içerisinde en kıymet verdiği kişiler ve kurumlardır. Onun için sizler ve şahsim adıma teşekkür ediyorum. Sizlerin taleplerinin bizlerin başımızın üstünde yeri vardır."dedi. 

İl Başkanı Faruk Kılıç da muhtarlara Sayın cumhurbaşkanımızın temsilcisi olarak gördüklerini ve hizmet noktasında bir dediklerini iki etmediklerini belirterek, "Sizleri bir arada bizlerle buluşturan meclis üyemiz Mehmet Acu'yu kutluyor, şükranlarımı arz ediyorum. Burada sizlerle bizleri buluşturdu çok güzel ve samimi bir ortam oluşturdu. İnşallah böyle mutlu günlerin artarak devam etmesini diliyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” ifadesini kullandı.

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle