Leyla ile Mecnun 1. Sezon 7. Bölüm Exxen Full Hd İzle (Link)

2011-2013 yılları arasında TRT 1'de 3 sezon yayınlanan ve unutulmaz dizilerden biri haline gelen Leyla ile Mecnun'un 6. bölümü 8 Ekim 2021 tarihinde yayınlandı. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 6. bölüm nasıl izlenir? Leyla ile Mecnun 3. bölümü full hd olarak nereden izlenir?

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

2011-2013 yılları arasında TRT 1'de 3 sezon yayınlanan ve unutulmaz dizilerden biri haline gelen Leyla ile Mecnun'un 7. bölümü 15 Ekim 2021 tarihinde yayınlandı. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 7. bölüm nasıl izlenir? Leyla ile Mecnun 7. bölümü full hd olarak nereden izlenir?

Leyla ile Mecnun 7. Bölüm Konusu

Mecnun, tam Leyla’yla bir geleceğinin olacağı konusunda ümitlenmiştir ki Berk’le evlenmeye karar verdiğini öğrenir. Bu evliliğe engel olmaya çalışır ama Leyla’nın kararı kesindir.

Leyla ile Mecnun filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.

Oyuncular

  • Ali Atay
  • Cengiz Bozkurt
  • Deniz Işın
  • Köksal Engür
  • Serkan Keskin
  • Ahmet Mümtaz Taylan
  • Osman Sonant

Leyle ile Mecnun Exxen full hd nereden izlenir?

Leyla ile Mecnun dizisi her Cuma Exxen platformu üzerinden yayınlanıyor. Dizinin 3. bölümü 17 Eylül 2021l 2021 Cuma günü yayınlandı. Leyla ile Mecnun'u izlemek için Exxen platformu üzerinden üyelik oluşturulması gerekmektedir. Exxen, ayda 9,90 ve 19,90 olmak üzere kullanıcılara iki paket seçeneği sunuyor.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle