Mahalle sakinlerinden Başkan Tutaşı'ya "yol" teşekkürü

Yalım Mahallesi sakinleri yapılan asfalt yol çalışmalarından ötürü Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'ya teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Artuklu belediye başkanı Abdulkadir Tutaşı tarafından Yalım Mahallesi'nde bulunan Saffat, Mavişehir ve Altınşehir sitelerini birbirine bağlayan bölgede devam eden yol yapım çalışmaları, vatandaşlar tarafından takdir edildi. Mahalle sakinleri Başkan Tutaşı'ya teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

 Artuklu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz boyunca yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yalım Mahallesinde yol yapım ve yol düzenleme çalışmaları ile birçok noktada yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor.

Mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'nın talimatıyla Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yol çalışmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Saffat Sitesinde ikamet eden Metin Çırık  “Mahallemiz şimdi gerçekten çok güzel oldu. Başkanımızın ve çalışma arkadaşlarının sayesinde daha kullanışlı ve temiz bir yola kavuştuk. Eskiden yolumuz çok kötüydü. Şimdi ise rahatlıkla kullanılıyor. Başkanımız Abdulkadir Tutaşı ve ekiplerine mahallemizde ve sokağımızda yapmış oldukları çalışmalardan dolayı şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen başkan Abdulkadir Tutaşı "Asfalt çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. Planlanan asfalt yol çalışmalarının yaklaşık 4 ile 5 katı kadar asfalt çalışması yaptık ve önümüzdeki sezonda da asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğiz. 10 yıldır yapılmamış yollarımız bulunmaktadır bütün mahallelerin  sorunlarını bir bir çözeceğiz.  Hizmet bizim işimiz.  Hizmet etmek için göreve geldik. Hiç bir yere ya da kimseye ayırım da gözetmeden imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye de devam ediyoruz. Sizlerin rahat bir ortamda daha kaliteli bir yaşam sürmeniz en büyük isteğimiz." diye konuştu. 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle