Mahmut Dündar, 6 kez güven tazeledi

Haftasonu yapılan genel kurulda 6. kez güven tazeleyen Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dündar, yeni dönem için daha güzel hizmetler, daha güçlü bir oda şiarıyla çalışacaklarını söyledi.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Kızıltepe ilçesinde bir düğün salonunda tek liste ile seçim yapıldı. Seçime Başkan Mahmut Dündar’ın yanı sıra odanın yönetim kurulu üyeleri ile odanın üyeleri hazır bulundu. Seçim işlemleri Başkanın oyunu kullanması ile başladı ve üyelerin oy kullanımı ile devam edildi.


Kızıltepe halkına ve oda üyelerine kendine olan güvenlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Mahmut Dündar 6 seçimdir başkan seçildiğini söyledi. Kızıltepe’ye bu güne kadar hep hizmet yapmak için çalıştıklarını ve bundan sonra da hizmetlere devam edeceğini ifade eden Başkan Dündar şöyle konuştu:
“İlçemize TOBB ve Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası olarak 24 derslikli bir okul kazandırdık. Bu anlamda TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve TOBB yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Öte yandan Mardin bulguru tescillendi Mardin’imize hayırlı olsun. Daha iyi bir hizmet için bir hizmet binasını yapımına başladık kısa sürede hizmet verecek. Bundan sonra da halkımız için hizmetlerimize devam edeceğiz.”


Açıklamasına devam eden Başkan Dündar, “Kızıltepe’ye halkımıza üyelerimize çok teşekkür ediyorum sağ olsunlar. Bu altıncı seçimim oluyor. Halkımız toplumumuz bize değer verdiler bana olan güvenlerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde daha güzel hizmetler ve daha güçlü bir oda olma şiarıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle