Maraşlı 17. yeni bölüm! Maraşlı'da nefes kesen sahne: "Senin ağabeyin bir hain!"

Maraşlı 17. yeni bölümden heyecanlı sahneler... Maraşlı dizisinin nefes kesen bölümleri... atv'nin sevilen dizisi Maraşlı 16. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin izleyicileri 'Maraşlı 16. bölüm izle' bilgilerini araştırıyor. Maraşlı son bölümde; Mahur, bilmediği bir evde gözünü açar ve Maraşlı'yı bulur. İkiliyi karşılayan kişi Necati olur. Onları Necati kurtarmıştır. Mahur için abisi artık bir kahramandır. Ama Maraşlı, Necati'nin başka bir planı olduğunun farkındadır. Necati, Nevzat'ın hayatı karşılığında Maraşlı'yı susması için tehdit eder. Maraşlı, Necati'nin büyük planını öğrenebilecek midir? İşte Maraşlı 16. bölüm, Maraşlı son bölüm full tek parça izle...

TELEVİZYON

Maraşlı yeni bölümü ile atv'de seyirci ile buluşuyor. Hilal, Necati'yi vurur. Maraşlı, can çekişmekte olan Necati'yi, Mahur'a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlar. Baygın olan Mahur'u, Maraşlı nasıl kurtaracaktır? İlhan'dan, babasını Necati'nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılır. Necati hastanededir. Savaş, Necati'yi bulur ve ondan hesap sorar. Necati'nin, Mahur'a olan zaafını bilen Savaş, Mahur'un canını almaya geldiğini söyler. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemez. Savaş'ın, Mahur'la ilgili planı nedir? Necati, Savaş'a gerçekleri anlatacak mıdır? Mahur; Maraşlı'nın, Necati'yi vurduğuna inanmasa da şüphelenir. Necati'nin nasıl vurulduğunu Mahur'a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur'a anlatmaya karar verir. Maraşlı, büyük kararını uygulayabilecek midir?

Maraşlı 17. yeni bölümden heyecanlı sahneler

Maraşlı dizisinin 16. bölümü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde heyecan doruktaydı. Maraşlı'nın 16. bölümünde; cezaevinde şişlenen İlhan hastaneye kaldırılır. Aziz yaşananların şokuyla fenalaşır. İşte Maraşlı 16. bölüm full izle

Maraşlı 16. bölüm izle

Hastanede Aziz ve İlhan tedaviye alınırken başka bir hapishaneye nakil edilmeye çalışılırlar. Bu sırada hastanede çıkan arbededen yararlanan baba oğul kaçmayı başarırlar. Fakat dışarda Savaş'ın onlara büyük bir sürprizi vardır.


Savaş ve Necati'nin arası gerilir. Necati'nin, Maraşlı ve Mahur'u kurtarma sebebini Savaş anlayamaz. Necati, Savaş'ı daha sonra anlatacağı başka bir planı olduğuna ikna etmeye çalışır. Necati'nin büyük planı nedir? Necati'nin planı başarılı olacak mıdır?

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle