Maraşlı bu akşam var mı, saat kaçta? 17 Mayıs 2021 Maraşlı yeni bölüm (18. Bölüm) ne zaman?

ATV'nin nefes kesen dizisi Maraşlı bu akşam var mı yok sorusu merak ediliyor! Ramazan bayramı ile birlikte bazı diziler yayına ara verdi. Bu kapsam seyirciler ATV'nin Maraşlı dizisini merak ediyor. 17 Mayıs 2021 ATV yayın akışı hakkında bilgiler araştırılıyor. Maraşlı dizisinin yeni bölümünün bugün var olup olmadığı sorgulanıyor. Peki, Maraşlı dizisi yeni bölüm bugün var mı? Maraşlı saat kaçta başlayacak? İşte Maraşlı bu akşamki bölümüyle (18. bölüm) ilgili bilgiler...

TELEVİZYON

Maraşlı dizisi her pazartesi ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bayramın ardından dizinin severleri Maraşlı bugün var mı yok mu? sorusunu araştırmaya başladı. İşte Maraşlı yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı.

Maraşlı yeni bölüm bugün var mı?

Maraşlı dizisi ATV ekranlarında 18. bölümü ile bugün 20:00'da yayınlanacak. 

Maraşlı yeni bölüm yayınlanacak mı?

Maraşlı'nın yeni bölümü (18. bölüm) bugün 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak.

MARAŞLI 18. BÖLÜM FRAGMANI

Maraşlı Yeni Bölümde neler olacak?

18. Bölüm: İstihbarattan ayrılan Maraşlı, Mahur’a duyduklarının doğru olduğunu söyler. Mahur yıkılır, Maraşlı’nın kendisine yalan söylemesini kabullenemez. Çaresiz kalan Maraşlı, Mahur’u her şeyin başladığı yere götürerek olanları anlatmak ister. Maraşlı, Mahur’a yaşadıklarını anlatmayı başarabilecek midir?

Aziz’den, Necati’nin öz oğlu olduğunu öğrenen Savaş şoke olur. Aziz zamanında dna testi yaptırdığını ve emin olduğunu söyler. Necati’nin ağabeyi olmadığını öğrenen Savaş büyük bir ihanete uğradığını anlar. Savaş, Necati ile buluşur ve bu gerçeği söyler. Savaş, Necati’den nasıl intikamını alacaktır? Aziz ve İlhan’ı ne beklemektedir?

Vicdan muhasebesi yaşayan Necati, Savaş’tan öz babasının Aziz olduğunu öğrenir ve bir şok daha yaşar. Aziz ve İlhan’ı kurtarmak için Maraşlı’dan yardım ister. Maraşlı bu teklifi kabul eder. Maraşlı, Savaş’ın evine giderek Aziz ve İlhan’a ulaşmak isterken Polis baskın yapar. Maraşlı tutuklanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

17 MAYIS 2021 ATV YAYIN AKIŞI

19.00 - ANA HABER

20.00 - MARAŞLI (YENİ BÖLÜM)

00.20 - BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle