Mardian AVM'de bayram alışverişi yoğunluğu

Mardin ve bölgenin alışveriş ve sosyal yaşam merkezi haline gelen Mardian MALL’da bayram alışverişi başladı.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Mağazalarındaki bayram indirimleri hesaplı alışveriş imkanı sunarken, yeni sezon ürünleri ile ziyaretçilerine merhaba diyen seçkin ve kaliteli markalar, bayram öncesi ziyaretçilerini farklı seçeneklerle karşılıyor. Bazı markalar indirim fırsatı sunarken, bazıları yeni sezon ürünleri ile dikkati üzerine çekiyor.

Bayram Alışverişini Mardian MALL Mağazalarında yapan Ziyaretçiler Alışveriş Merkezi içerisinde Milli piyango idaresiyle devam eden 2+1 Ev kazanama şansını da arttırmış oluyor.. Hali hazırda devam eden kampanya ile Alışveriş Merkezi içerisinde her 250,00TL ve katları alışverişe bir çekiliş hakkı ziyaretçiler kazanabiliyor.


Sevdikleri ve kendileri için bayram alışverişi yapmak isteyenler ayrıca uzun alışveriş saatlerinden de faydalanabiliyorlar. 26-29 Nisan tarihleri arası 23:00’ e kadar devam edecek olan alışveriş keyfi 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde gece 24:00’e kadar sürecek.
Bayramın ilk günü 13.00- 22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Mardian MALL bayramın diğer günlerinde 10.00’da açılıp 22.00’de kapanacak.

AVM’de misafirler bayramda böylelikle hem uzun alışveriş saatlerinin keyfini çıkaracak, hem de AVM’deki kampanyalardan yararlanarak Ev Kazanma şanslarını arttırmaya devam edecekler.

Pandemi süreci ve Pandemi sürecinin tetiklediği küresel bazda yaşanan üretim, lojistik ve tedarik sıkıntılarının yanına Rusya-Ukrayna savaşının da eklenmesiyle bölgesel ekonomik sorunların meydana geldiğini aktaran Mardian MALL AVM Müdürü Mahmut Yıldızhan, şunları kaydetti:
’’Pandemi market, gıda ve elektronik gibi sınırlı birkaç kategori dışında perakende cirolarını çok olumsuz etkiledi. Yeni dönemde AVM mağazaları fiziki ve online alışverişin birleştiği noktalara dönüşeceği kanaatindeyim. Tüm olumsuzluklara rağmen 2022 yılının ilk çeyreği, sektör açısından oldukça verimli geçti. Hızlı toparlanmaların olduğunu görüyoruz. Mart ayı itibariyle Sinemaların yerli ve yabancı filmlerle hareketlendiği, insanların sadece alışveriş yapmak için değil, aynı zamanda sosyalleşmek, kültürel faaliyetlerde bulunmak ve iyi zaman geçirmek için tekrar alışveriş merkezlerine gittiği bir dönem içerisindeyiz, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte AVM olarak etkinliklerimizi akşam saatlerine çektik iftar sonrası meddah gösterileri, skeçler, orta oyunları, Hacivat-Karagöz perde oyunları ile Ramazan ayının manevi coşkusunu Misafirlerimiz ile birlikte yaşatmaya çalışıyoruz. Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte Alışverişin ölçümlenmesinde kullandığımız parametrelerin verilerine göre de Ziyaretçilerimizin üzerindeki olumsuz havanın dağıldığını ve alışveriş arzusunun arttığını söyleyebiliriz."

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle