Mardin Muhtarlar Federasyonu'nda Gazetemize Kutlama Ziyareti

Mardin Muhtarlar Federasyonu yönetim kurulu, Türkiye'nin en iyi yerel haber sitesi seçilerek, Mardin'in adını başarıyla tanıtmış olmasından dolayı, Mardin Life Gazetesi yönetimini hazırlayıp sundukları plaketle kutladılar.

MARDİN

Mardin Merkez ve İlçelerdeki Muhtar Dernekleri bir araya gelerek kurdukları Mardin Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mehmet Nas ile federasyon üyesi dernek başkanları Türkiye'nin en iyi yerel haber sitesi ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü ile Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetimeni Nezir Güneş'e kutlama ziyaretinde bulundu. 

Geçtiğimiz günlerde Anadolu Yayıncılar Birliği tarafından 6.'sı düzenlenen Medya Ödülleri'nde Türkiye'nin en iyi yerel haber sitesi seçilen Mardin Life Gazetesi, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden almıştı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen ödül töreninin ardından Mardin'in tanıtımına ve marka değerine kazandırılan ödül vesilesiyle; Mardin'de toplumun değişik katmanlarında Mardin Life Gazetesine gerçekleştirilen kutlama ziyaretleri sürüyor.

"Bizi büyük bir gurur yaşattınız"

Mardin Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Nas ve ilçe Muhtarlar dernekleri başkanlarından oluşan yönetim kurulu üyeleri, Mardin'in adını başarıyla temsil edip, şehrin tanıtımına ve marka değerine yaptığı katkılardan dolayı elde edilen başarıyı hazırladıkları plaketle kutladılar.

Mardin Life Gazetesi'nin ilkeli, doğru ve tarafsız haberciliğiyle her kesim tarafından ilgiyle takip edilen şehrin en önemli yayın organı olduğuna işaret eden Mardin Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mehmet Nas,"Uzun yıllardır ilgiyle takip ettiğimiz Mardin Life'ın başarısını bizler biliyoruz ve her zaman ilgiyle takip edip, taktir ediyorduk. Önce Sayın Başbakan'dan sonra da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alınan ödül, elde edilen başarının sadece biz Mardinliler tarafımızdan takip edilmediğini göstermiş oldu bizlere. Televizyonlardan canlı yayınlanan  ödülü alırken, Mardin'in ve Mardin Life ismi anons edildiğinde inanınki o ödülü biz almış gibi sevindik. Bu ödül sizin ve kurumunuz şahsında bütün Mardinlilere verilmiş onur verici bir ödül oldu. Hepimizi gururlandıran bu ödül için bizler de Sayın Nezir Güneş beyi Sayın Kadir Üründü beyin şahsında; ödülde emeği bulunan bütün ekibi kutluyoruz. Bu gururu bizlere yaşattığınız için bizlerde sizleri, birlik ve beraberiliğimizin sembolü olan Türk Bayrağı motifli plaketimizle bir kez daha kutlamak istiyoruz" dedi.

Mardin Muhtarlar Federasyonu başkanı Mehmet Nas'a ve yönetim kurulunda bulunan ilçe muhtar dernekleri başkanları, Mardin Merkez Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Ferhan Çalhan, Yeşilli Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Tekin, Dargeçit Muhtarlar Derneği Başkanı A.Ğafur Aksu, Savur Muhtarlar Derneği Başkanı Sümercan Emeke, Mazıdağı Muhtarlar Derneği Başkanı Emanet Acar, Kızıltepe Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Ali Vural ve Midyat Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı A.Rahim Aktaş'a nazik ziyaretleri ve kutlama plaketleri için teşekkür eden Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş ile Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü, alınan ödülün Mardin'de basın alanında yapılan çalışmaların bir tezahürü olduğunu, bu çalışmaların hem ülke genelinde hem de yerelde ilgi görüp, taktir edilerek ödüle layık görülüyor olmasının sorumluluklarını misliyle arttırdığını işaret ettiler.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle