Mardin’den dünya şampiyonu çıktı

Mardinli Kuaför Milli Takımda Dünya Şampiyonluğunu elde etmenin sevincini yaşadı

GÜNCEL

Arnavutluk'un Başkenti Tiran" da gerçekleştirilen ve Global Fashıon Progress (GFB) Kuaför Uluslararası Yarışmalarında Malatyalı kuaför Şener Emra Bilen’dea içerisinde yer aldığı Türk Milli takımı, takım olarak dünya şampiyonu oldu. Şampiyonluk kupasını kaldıran Bilen, bu başarı hem Türkiye’nin hem de Mardin’in olduğunu vurguladı.

Mesleğinde kendine has farklı stiliyle dikkatleri çeken ve Türkiye'de katıldığı yarışmalarda bir çok dereceleri bulunan Mardinli kuaför ustası Emrah Bilen, Türkiye’yi temsilen Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılan uluslar arası yarışmaya Mardin’den katıldı.


Türkiye'de Küresel Moda Gelişi olarak bilinen Global Fashion Progress (GFB) Kuaför Uluslararası yarışmaya dünyanın 22 ülkenin takımı yer aldı. Yarışmada Türk kuaförlerin bulunduğu takım, rakiplerine büyük bir fark atarak Dünya Şampiyonluğunu kazanarak Türkiye’nin gururu oldular.
Şanlı Türk Bayrağımızı dünyada dalgalandırmanın mutluluğunu yaşıyorum Rakiplerini tek tek yenerek takımına puan kazandıran Mardinliı Ünlü Kuaför ustası Emrah Bilen, başarıda tüm takım arkadaşlarının payının büyük olduğunu belirterek, emeklerinin karşılığını dünya şampiyonu olarak aldıklarını söyledi.


28-31-Mayıs tarihleri arasında 22 ülkenin katıldığı uluslararası yarışmada Arnavutluğun Başkenti Tiran" da Global Fashıon Progress(Küresel Moda Gelişimi) GFB Kuaför uluslararası yarışmalarında Türkiye adına yarıştığını belirten Bilen,” Buraya en iyi dereceler getirmek Ayyıldız'ı bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak için geldik. Çok şükür arkadaşlarımızla birlikte bunu başardık. Şanlı Türk Bayrağımızı Arnavulukta dalgalandırdık. Mardin’in Yeşilli ilçesinden gelerek Milli takımda ülkem adına yarışmada dünya şampiyonu olmak bana ayrı bir mutluluk verdi. Katıldığımız yarışmada tüm branşlarda dereceleri kazandık. Daha sonra Dünya Şampiyonu olarak Kupamızı alarak ülkemize dönüyoruz. Tüm takım arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. " şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • Haber baştan sona yazım, noktalama, imla hataları ve anlatım bozuklukları ile dolu. Katılan yarışmacı Mardin'li mi Malatya'lı mı? Mardin'li birinci olduysa takımda bir Malatya'lı olduğunu bilmek bize ne kattı? İnanın anlayana kadar defalarca okudum. Sonra yazının devamının daha feci hatalarla dolu olduğunu görünce durumu kavradım. İşinizi bu kadar özensiz yapmanız imajınız açısından bence çok kötü bir durum.

    TEBRİKLER GURUR VERİCİ

    haberinizde malatyalı kuafor yazmışsınz oysaki emre bilen mardinlidir haberin düzeltilmesi hususnda uymarmak istedim.

    Tebriklerrrr

Yorum Ekle