Mardin'in sevilen kaptanı sevenlerini üzdü!

Mardin'de şoförcü esnafının tanınmış ve sevilen simalarından Erdal Elbaner, yaşadığı trafik kazasında yaşamını yitirdi.

ÖNE ÇIKANLAR

Mardin'de uzun yıllar yolcu taşımacılığı alanında çalışan otobüs kaptanı Erdal Elbaner, Nusaybin'den Mardin'e gelirken yolcu almak için durduğu ipekyolu'nda araç çarpması sonucu feci şekilde can verdi.

Mardin'de uzun yıllar servisçilik yapan bir süre önce de uzun yol otobüs kaptanlığı yaparak yaşamını sürdüren Erdal Albener'in feci şekilde can vermesi Mardin'de sevenlerii ve meslektaşlarını derin bir üzüntüye sürükledi.

Çevresi ve dostları tarafından oldukça sevilen, esprileri ve yardımseverliği ile meslektaşlarının neşe kaynağı olan Elbaner'in genç yaştaki ani vefatını duyan meslektaşları üzüntülerini dile getirdiler.

Mardin Dilmenler Seyhat Firması'nda uzun yol şoförü olarak çalışan Erdal Elbaner, uzun yol seyahatine çıkarken Nusaybin'den Mardin'e seyir halindeyken yolcu almak için ipekyolu üzerinde yol kenarında park ettiği sırada yolcuları alırken aynı güzergah üzerinde seyir halinde seyreden Irak'tan gelen yabancı plakalı jeep marka aracın kendisine ve otobüse binmeye hazırlanan yolculara çarpması sonucu feci şekilde yaralandı.

Yaralı diğer yolcularla birlikte 112 acil servis ekiplerince tedavi edilmek üzere Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken vefat etti. Kaza da yaralanan biri ağır diğer üç yaralı vatandaşın tedavilerine ise devam ediliyor.

Kazada vefat eden Otobüs Kaptanı Erdal Elbaner'in cenazesi Mardin Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, cenazenin merhum Elbaner'in Edirne'de bulunan eşinin gelmesinin ardından yarın öğle namazına müteakip toprağa verileceği öğrenildi.

Mardin Life Ailesi olarak; Merhum Erdal Elbaner'e Allah'tan rahmet, yakınları, sevenleri ve meslektaşlarına başsağlığı diyoruz. Yaralı vatandaşlara da Allah'tan şifa diliyoruz. 

Bir 1 kişi görseli olabilirFotoğraf açıklaması yok.Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

YORUMLAR

  • Allah rahmetiyle seni cennetine kabul eylesin erdal kaptan.efendiliğinle o güzel yüreğinle kendini sevdirdin,yüreğimizi dağlayip gittin Rabbim seni cennetine koysun.seni sevenlerede sabirlar versin.Allah kabrini nuruyla aydinlatsin erdal kaptan...

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, Allah kederli ailesine sabırlar versin inşallah.

    Erdal ciğerimi yaktın. Efendiligin ve sayginla eşi benzeri olmayan biriydin. Rabbim mekanıni cennet eylesin. Sevenlerine sabırlar versin.

Yorum Ekle