Mardinli Altunkaya, "Online alışveriş de ben de varım" dedi

Altunkaya Şirketler Grubu yeni yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Onlıne alışveriş sitesi “SonSepet” açıldı

GÜNCEL
 
Altunkaya Şirketler Grubu yeni yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en büyük ihracatçılarından biri olan Altunkaya Şirketler Grubu’nun eticaret sektöründeki yatırımı sonsepet.com açıldı.
Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde üretilen ürünlerin satıldığı sitede çay, kahve, bakliyat, bebekbezi, konserve, sağlık ve hijyen ürünleri, kahvaltılık malzemeler kadar bir çok ürün bulunuyor. Tüketiciler, sonsepet’e https://sonsepet.com adresinden erişebiliyor.
MahmoodCoffee ve MahmoodTea başta olmak üzere gıda sektörünün yanı sıra birçok sektörde faaliyet gösteren ve dünya markalarıyla rekabet eden global markaların sahibi olan Altunkaya Şirketler Grubu, sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesiyle online alışveriş dünyasındaki yerini aldı.
Altunkaya Şirketler Grubu’nun online alışveriş dünyasındaki sonsepet.com’da gıda, içecek, kozmetik ve kişisel bakım, ev bakım ve temizlik, anne ve bebek bakım kategorileri ile yüzlerce ürünü bünyesinde bulunduruyor.
Çok yakında farklı ürünler ve deneyimlerle ürün çeşitliliğini arttırmayı planlayan online alışveriş sitesinde, kullanıcı dostu ve güvenli eticaret alt yapısı ile alışverişler günün her saatinde kolayca gerçekleştirilerek siparişler güvenle oluşturabilecek.
Vatandaşlar, açılışa özel uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo avantajından faydalanmak için sonsepet.com adresini ziyaret edebilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle