Mardinli Ecrin Mardin'in Gururu Oldu! Ecrin Milli Takım Kadrosuna seçildi

19-25 Mart 2023 tarihlerinde Antalya'da devam eden Uluslararası WTT YOUTH CONTENDER yarışmalarında Mardin'imizi ve Ülkemizi Temsil eden Ecrin Atasever İlk defa Milli olmanın gururunu yaşıyor.

SPOR

Masa Tenisi olan tutkusu ile  tanınan Ecrin Atasever, yaptığı açıklamada Milli Takıma seçilmek için çok çalıştığını söyledi. Ecrin, Antrenörlerim başta babam İzzettin Atasever olmak üzere Ayşegül Ünal, İbrahim Kalkan ve Mustafa Atasever hocalarıma ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum"dedi.

MARDİN'DE ÖRNEK OLACAK

Antrenörü ve aynı zamanda Ecrin'in babası olan İzzettin Atasever, "Milli sporcumuz Ecrin Atasever ile gurur duyuyoruz, Mardin'imize Simge Devrim İnal dan sonra Milli bir sporcu kazandırdığımız için çok mutluyuz, Düzenli ve programlı bir şekilde antrenör arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz, İnşallah daha nice Milli sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Ecrinin Milli Olması diğer arkadaşları için iyi bir örnek olacaktır, Ecrin çok küçük yaşta Milli olmanın avantajını yakaladı umarım ilerde Avrupa'da kendinden söz ettirecek bir sporcu olacaktır. Milli maçlara katılmamızda maddi ve manevi desteği olan Merit Grup Real Mardin kulüp başkanımız Sn. Zafer Karataş'a çok teşekkür ediyoruz. Her zaman desteğini aldığımız İl Müdürümüz Sn Beytullah Birlik'e teşekkür ediyoruz"dedi.

BU HABERLER BİZİ MUTLU EDİYOR

Merit Grup Real Mardin Kulübü Başkanı Zafer Karataş da "Aldığımız bu güzel haberler ile bizlerde mutlu oluyoruz, yaptığımız yatırımların ne kadar doğru olduğunu görüyoruz, böyle başarılar yakaladıkça desteğimiz artacaktır. Kadınlar Süper Ligi'nde Türkiyede tarih yazıyoruz, Erkekler 1. Ligde şampiyonluğa oynuyoruz inşallah Erkeklerde de seneye Mardin'imizi Süper ligde temsil edip Mardin'imizi Masa Tenisinde hak ettiği yerlere getiririz, Ben Başta Kızımız Ecrini ve Antrenörlerini Kutluyorum, Mardin Valimiz ve Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn Mahmut Demirtaş'a İl Müdürümüz Sn Beytullah Birlik'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum"dedi.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle