Mardinli Orhan Sancar otel sektörüne girdi

Mardinli hemşehrimiz ve Türkiye'nin ileri gelen turizmcilerinden olan Orhan Sancar, havacılığı geri planda bırakarak Çamyuva Kemer'deki Elit Life Hotel Kemer adlı 4 yıldızlı ve 70 oda kapasiteli oteli işletmeye başladı.

TURİZM
PAYLAŞ:

AtlasGlobal’dan ayrıldıktan sonra Pegas Turizm'de Ortadoğu operasyon müdürlüğüne ataban ve Mardin'e Rus turistlerin getirilmesinin mimarı olan Orhan Sancar, havacılığı geri planda bırakarak Antalya Çamyuva Kemer'deki Elit Life Hotel Kemer adlı 4 yıldızlı ve 70 oda kapasiteli oteli işletmeye başladı.

Orhan Sancar ayrıca Antalya'da 5 otel ile İstanbul'da 2 oteli daha işletmeyi hedeflediğini belirterek Oshotels Management markası altında bir şirket kurduklarını bildirdi.

Otellerin ana pazarınınBağımsız Devletler Topluluğu ve Doğu Avrupa olacağını belirten Orhan Sancar, “Tur operatörleri ile yakın iş birliğimiz sayesinde doluluk sorun yaşamıyoruz” dedi.

Sancar “İki Rusya hattı ile BDT bölgesine yönelik başladığımız uçuşlarda 30’ya yakın noktaya ulaştık. Bundan sonra gençleri yetiştirmek ve onlara birikimlerimizi aktarmak istiyorum” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle