Markette alışveriş yaparken 4 metre yükseklikten aşağı düşen kadının ayak bilekleri kırıldı

Muğla'da bir markette alışveriş yapan avukat Aygin Kuruluoğlu, asansör boşluğundan alt kattaki depoya düştü. 4 metre yükseklikten aşağı düşen kadının ayak bilekleri kırılırken o anlar kameraya yansıdı. Marketin ihmali olduğunu söyleyen Kuruluoğlu, yetkililerden şikayetçi olurken, ''Ben düştüğüm sırada market satış yapmaya devam etti. Ben düşmüş acılar içinde kıvranırken, yan tarafta müşteriler peynir alıyordu. Orada bile para kazanmanın derdine düşmüş bir işletmeden bahsediyoruz'' diye konuştu.

GÜNCEL

Bodrum Yalıkavak'ta 18 Temmuz günü öğleden sonra meydana gelen olayda iddiaya göre, marketten alışveriş yapan avukat Aygin Kuruloğlu (30), reyondaki peynirlere uzandı.

Kuruloğlu, reyonun yakınındaki açık tutulan asansör boşluğundan bir kat alttaki depoya düştü.

Yaklaşık 4 metre yükseklikten düşen Kuruloğlu'nun ayağında birden fazla kırık oluştu.

Tedavisi süren Kuruloğlu, Yalıkavak Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu.

Kadının düştüğü anlar kameralara yansıdı.

Markette alışveriş yaparken neye uğradığını şaşırdı! 4 metre yükseklikten aşağı düşen kadının ayak bilekleri kırıldı

Başından geçenleri anlatan Kuruloğlu, "Yaklaşık 3 buçuk 4 metre gibi bir yükseklikten aşağı düştüm. Alt kat depo, ürünleri bu platformdan aşağı indirmişler ve sonrasında yukarı çıkartmamışlar. Market reyonun orta yerinde bir açıklık. Etrafında hiçbir güvenlik önlemi yok.

Bir uyaran yok, etrafı sarılmamış, hiçbir önlem yok. Boşluğa düştüm neye uğradığımı şaşırdım. Ayak kemiklerim kırıldı. Şans eseri diyorum ki, çok daha kötüsü olabilirdi. Kötü bir şekilde düşüp başım, boynum kırılabilirdi. Doktorlarımla görüştüğümde de bunu söylediler.

Büyük bir şansla hayatta kaldığımdan bahsedildi. Akılalmaz bir ihmal, akılalmaz bir sorumsuzluk. Orada ben değil bebek olabilirdi. Bir buçuk yaşında kızım var, kucağımda olabilir, beraber düşebiliriz. Yani olabileceklerin boyutunu tarif etmem mümkün değil" dedi.

Markette alışveriş yaparken neye uğradığını şaşırdı! 4 metre yükseklikten aşağı düşen kadının ayak bilekleri kırıldı

Kuruloğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Belli ki orası ruhsatsız, duyumlarımız da öyle. Sonradan eklenmiş. Çünkü belediyenin böyle bir platforma izin vereceğine ihtimal vermiyorum. Yalıkavak Polis Merkezi'nde şikayette bulunduk. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Her türlü hukuki yola başvuruyorum.

Buna sebebiyet veren sorumluların cezalandırılacağına inancım tam. Spor hukukuyla uğraşıyorum ve tam transfer dönemiydi, çokça büyük kayıplarımız oldu. Bütün hayatımız alt üst oldu diyebilirim. Market çalışanları da şok geçirdi, ihmalleri vardı.

Beni üzen, ben düştüğüm sırada market satış yapmaya devam etti. Ben düşmüş acılar içinde kıvranırken, yan tarafta müşteriler peynir alıyordu. Orada bile para kazanmanın derdine düşmüş bir işletmeden bahsediyoruz. İnsan hayatı bu kadar değersiz olmamalı." ifadelerini kullandı.

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle