Meslektaşlarından Üründü’ye Tebrik Ziyareti

"Türkiye'nin En İyi Yerel Haber Sitesi" Ödülüne layık görünerek, Mardin Life Ekibinin şahsında ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elinden alan Mardin’in başarılı gazetecisi Kadir Üründü’yü Kızıltepe’de görev yapan gazeteci meslektaşları ziyaret ederek başarısını tebrik ettiler.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Geçtiğimiz günlerde, Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri töreninde, Mardin Life Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Üründü, “Yılın En İyi Haber Sitesi” ödülünü Cumhurbaşkanın elinden almıştı.

 

Mardin’in adını basın alanında da tüm Türkiye’ye duyuran ve yaptığı başarılı haberler ile Mardin’in başarılı gazetecilerin başında gelen Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ve Mardin Life Gazetesi imtiyaz sahibi A.Kadir Üründü’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldığı "Türkiye'nin En İyi Yerel Haber Sitesi" Ödülü nedeniyle bir çok kurum ve şahıs tarafından tebrik telefonlarının yanı sıra tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Kızıltepe’de görev yapan Turkuvaz Medya temsilcisi ve Kızıltepe Ekspres İmtiyaz sahibi M.Halit Solhan, TRT Kızıltepe Muhabiri ve Yurt Haber İmtiyaz sahibi İbrahim Aydoğan, Mardin İpekyolu Gazetesi imtiyaz sahibi Salih Keskin ve İHA Kızıltepe muhabiri ve Mardin GZT imtiyaz sahibi Selman Güneş, Mardin basını adına başarılı çalışmalarda bulunan ve "Türkiye'nin En İyi Yerel Haber Sitesi" Ödülüne layık görülen Mardin Life Gazetesini ziyaret ederek başta ödülü alan A.Kadir Üründü, Nezir Güneş ve Velit Aok ile Mardin Life ekibini tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Kızıltepe’de görev yapan gazetecilerin yanı sıra Nusaybin’de görev yapan basın mensupları da Mardin Life Gazetesine tebrik ziyaretinde bulundular.

Gazeteci meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren A.Kadir Üründü, ödülünü Mardin basını adına aldığını belirterek başarısını paylaştı. Üründü ziyaret ile ilgili paylaşımda ise memnuniyetini şu şekilde ifade etti.

"Türkiye'nin En İyi Yerel Haber Sitesi" Ödülüne layık görünerek, ödülümüzü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Ellerinden aldıktan sonra samimi duygularıyla, alınan ödülün Mardin Life Ekibinin şahsında; "Mardin Basınına" verildiğini idrak ederek ödüle aidiyet hisseden; Vefakar ve fedakar meslektaşlarımızın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti.

Gazeteciliğin üzerinden geçinmeyen, sahada haber takip ederek, emek harcayan, sözde değil, özde gazetecilik yapmaya çalışan, Kızıltepe ve Nusaybin'deki meslek büyüklerime ve meslektaşlarıma ben de samimi duygularımla diyorum ki; rabbim daha güzellerini sizlere nasip etsin inşallah!... İyiki varsınız!...

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle