Mezopotamyanın Efeleri, Galatasaray maçı için İstanbul'da

AXA Sigorta Efeler Liginin ikinci haftasında Yeni Kızıltepespor Voleybol takımı Pazartesi günü karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul'a geldi.

SPOR
PAYLAŞ:

AXA Sigorta Efeler Liginin ikinci haftasında Yeni Kızıltepespor Voleybol takımı Pazartesi günü (yarın) karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.


Kendi saha ve seyircisinin önünde çıktığı ilk iç saha, Efeler ligin 2. maçında konuk ettiği Altekma voleybol takımını 3-2 yenerek ligde ikinci galibiyetini alarak moral depolayan Mezopotamyanın Efeleri, Yeni Kızıltepespor voleybol takımı yarın deplasmanda karşılaşacağı ligin güçlü ve zorlu ekibi Galatasaray maçı hazırlıklarını günde yaptığı iki antremanla tamamlayarak İstanbul'a geldi. Mezopotamyanın efeleri otelinde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.

İstanbul'da karşı karşıya geleceği ligin güçlü takımlarından Galatasaray maçından sürpriz bir sonuçla dönmeyi hedefleyen takımda ligin ilk iki haftasında alınan galibiyetlerle moraller yüksek. 

Takımın kısa süre içerisinde iyi bir uyum yakaladığını, söz konusu takımdaki uyum ve koordinasyonun ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağını kaydeden Yeni Kızıltepespor Genel Koordinatörü Şino Cevheroğlu, "Türk sporunun önemli kilomere taşlarından biri olan Galatasaray ile yapacağımız maç için İstanbul'dayız. Maç için gerekli bütün hazırlıklarımızı tamalayarak, maç saatini bekliyoruz. Mezopotamyanın efeleri Yeni Kızıltepespor olarak; tarih boyunca 'Mardin' adına ilk resmi maçı gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Camia olarak, hepimiz hazır ve maça konsantre olmuş durumdayız. Takımımız, yapılan güçlü ve tecrübeli takviyelerle kısa sürede hedeflenen noktaya geliyor. Efeler liginde çıktığımız ilk iki müsabakadan sadece iki set vererek, 6 setimizi de alarak çıktığımız iki maçımızdan da galibiyetle ayrılmayı bildik. Taraftarımızın da desteği ile inşallah bundan sonra da hem içerde hem dışarda yapacağımız bütün maçları kazanmanın parolasıyla hazırlanıyoruz. İnşallah alabileceğimiz en fazla maçı alarak, toplayabileceğimiz en fazla puanı toplayarak Efeler Ligi'nin değişmez takımı olacağımıza inanıyoruz" dedi.

Maçtan önceki son hazırlık antrenmanı maçın oynanacağı İstanbul Burhan Felek Spor sitesi salonunda gerçekleştiren Yeni Kiziltepespor, yarın Saat 14:00'da Galatasaray ile karşılaşacağı ligin 3. Maçı TRT Spor Yıldız ekranlarından naklen yayınlanacak. 

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle