Mezopotamya'nın Efeleri maça hazır!

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Yeni Kızıltepespor, Ligin ikinci yarısında oynayacağı ilk maç öncesi hazırlıklarını sürdürüyor, Yeni Kızıltepesporlu Voleybolcular, Cumhuriyet Meydanı'nda taraftarları maça davet eden broşürler dağıttı.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Yeni Kızıltepespor, Bingöl Solhanspor ile yarın yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Efeler Ligi'nin yeni takımlarından olmasına karşın, ligin ilk yarısında başarılı bir performans sergileyerek, özellikle kendi saha ve seyircisi önünde başarılı sonuçlar alan Yeni Kızıltepespor takımı, Ligde playy-off kalma hedefiyle hazırlıklarını sürdürüyor.

Kendi saha ve seyircisi önünde takımla bütünleşen taraftarlarıyla birlikte rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen Mezopotamyanın Efeleri, yarın kendi sahalarında ağırlayacakları Bingöl Solhanspor maçı öncesi taraftarı Kızıltepe Cumhuriyet Meydanı/Özgürlük Meydanı'nda dağıttığı broşürlerle maça davet etti.

Hafta içi maç hazırlıklarını başantrenör Mehmet Akif Gürgen yönetimindeki antrenmanlarda atak karşılama ve savunma çalışmalarıyla gerçekleştirerek hazırlıklarını tamamlayan Mezopotamyanın Efeleri, maç saatini beklemeye başladı. Kendi tesislerinde maç saatini beklemeye başlayan takım sporcuları, Kızıltepe'nin tanınmış aşçısı Hikmet Ölçer'in takımın onuruna verdiği moral kahvaltısında buluştu. Kahvaltıdan sonra Kızıltepe Çarşı merkezinde taraftarlarıyla buluşan voleybolcular, taraftarı maça davet etmek için hazırlanan broşürleri taraftarlara dağıttı.

"HEDEFİMİZ PLAYY-OFF'A KALMAKTIR"

Kızıltepe esnafının sıcak karşılaması ve sevgi gösterileriyle karşılaşan Voleybolcuların oldukça moralli oldukları, yarın karşılaşacakları Bingöl Solhanspor'u 3-0'lık net galibiyetle set vermeden uğurlayacaklarını ifade ettiler.

Yeni Kızıltepespor Genel Koordinatörü Şino Cevheroğlu, AXA Sigorta Efeler Ligi'nin en misafirperver ama aynı zamanda rakipler için en zor deplasmanı olduklarını kaydetti. Misafir takımları alkışlamayı da bilen ama aynı zamanda da yenerek uğurlamayı bilen bir takım haline geldiklerini ifade eden Cevheroğlu, "Bizim en büyük gücümüz taraftarımız. Takımı maç esnasında durmadan destekleyen taraftarlarımızın bize kattığı güç ile bir çok takımı burada puansız gönderdik. İkinci yarıda da bu böyle devam edecek. Takım olarak ligin başında kendimize hedef koyduğumuz Playy-off hedefini tutturmak için disiplinli bir şekilde çalışacağız. Taraftarlarımızın desteğiyle bunu gerçekleştirebilecek güce sahip olduğumuza inanıyorum. Bu süre içerisinde takıma desteğini esirgemeyen başta taraftarlarımız olmak üzere; sponsorlarımıza ve Onursal Başkanımız Kızıltepe Kaymakamı Sayın Hüseyin Çam'a da tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni Kızıltepespor-Bingöl Solhanspor müsabakası, Kızıltepe Atatürk Spor Salonunda yarın saat 16.00'da başlayacak.

Bir 9 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 13 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle