Milli Beka Hareketi'nin il binası törenle açıldı

Milli Beka Hareketi Mardin’de il başkanlığının açılışı gerçekleştirilen törenle yapıldı.

MARDİN
PAYLAŞ:

Milli Beka Hareketi Mardin İl Başkanlığı'nın açılışı Genel Başkan Murat Şahin'in katılımıyla gerçekleştirildi. 2018 Yılında kurulan ve 81 ilde kurumsallaşma çalışmalarına devam eden Milli Beka Hareketi'nin İl Başkanlığının açılışına MHP Mardin il Başkanı Ferhan Bozkuş, Mazıdağı MHP ilçe başkanı Faysal Çakar ile diğer davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şehitler için saygı duruşu ve ardından İstiklal marşının okunmasıyla gerçekleştirilen açılış merasiminde Mardin İl Başkanı  Vahit Çakar, "Devletimize destek verme zamanıdır, gençlerimiz bu coğrafyalarda 10 sene önce yollarda yürümenin esnafların dükkanlarını açmasının karayollarında da araçların geçmesinin ne kadar zor olduklarını bilmiyorlar. Şu an buralarda huzur var, mutluluk var terör örgütlerine taviz ve fırsat vermeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya teşekkür ediyoruz. Onların yanında olmak, vatan ve millet vazifemizdir Milli Beka Hareketi olarak tüm il ve ilçe teşkilatlarımla 2023’e kadar sahadayız. Gençlerimize geçmişin sıkıntılarını hep birlikte anlatacağız" dedi.

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin'in büyük bir coşku ve alkışlar eşliğinde davet edildiği kürsüde; 2018 yılında kurulan Türkiye Milli Beka Hareketi'nin iller bazında oluşumlarını tamamlayarak artık kongre sürecine girmiş bulunduğunu kaydederek, "Vakit bir ve birlik olma vaktidir. Ülkemizi bozguna uğratmak, kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışan iç ve dış nifak yuvalarına fırsat vermemeliyiz. Milli Beka Hareketi olarak Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkmak Ülkemize ve ülkülerimize sımsıkı sarılmak vatan ve millet savunmasında elimizden ne geliyorsa yapmak için il il ilçe ilçe dolaşıyoruz. Milletin hür iradesini katletmeye çalışan kim olursa olsun bizleri karşısında bulacaktır. Milli Beka Hareketi teşkilatları yüzbinlerce neferi ile halkın oylarıyla seçilmiş cumhurbaşkanının ve cumhur ittifakının yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir" dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle