Miroğlu Ailesi'nin Acı Günü

AK Parti 25 ve 26. Dönem Mardin Milletvekili MKYK Üyesi Orhan Miroğlu'nun Antalya'da ikamet eden yeğeni Davut Ayyıldız, yaşadığı elim hastalığın pençesinden kurtulamayarak vefat etti.

AK Parti MKYK Üyesi 25 ve 26. Dönem Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Antalya'da ikamet abisinin oğlu yeğeni Öğretmen Davut Ayyıldız, Kanser teşhisi ve tedavisi nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören ve pankeans kanseri teşhisiyle tedavisine devam edilen Davut Ayyıldız'ın vefatı Antalya'da ikamet eden Mardinlileri, aile dostları ve sevenlerini üzdü. 

AK Parti MKYK Üyesi Orhani Miroğlu, yeğeninin vefatı nedeniyle Antalya'daki cenaze törenine eşi Canan Miroğlu ile birlikte katıldı. Miroğlu Ailesini dostları ve Antalya'da faaliyetlerini sürdüren; Mardinli Derneklere mensup hemşehrileri de acılı günlerinde yanlarında olarak kendilerini yalnız bırakmadılar.

Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse İle Kemal Çelik, Antalya Valiliği'nde İl Dernekler Müdürü olarak görev yapan Mardin'in emektar brokratlarından Hüseyin Kurtay ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Antalya Bölge Müdürlüğü'nde Şube Müdürlüğü görevini sürdüren eşi Muazzez Kurtay, Antalya Mardinli İşadamlar Derneği (ANTMİAD) Onursal Başkanı Mehmet Poyraz, Dernek Başkanı Murat Şahin, dernek yönetim kurulu üyeleri ve Mardinli hemşeriler hazır bulundu. 

Antalya Kurşunlu Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından merhum Davut Akyıldız'ın cenazesi Kurşunlu mezarluığu'nda bulunan kabristanda dualar eşliğinde defnedildi. Miroğlu, daha sonra acılı gününde yanında bulunan ve cenazeye katılan dostlarının başsağlı dileklerini kabul etti.

Mardin Life ailesi olarak, merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve merhumun sevenleri ile dostlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 

Resim

ResimResim

Davut Akyıldız

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle