Neslim Güngen Güzellik Merkezi Mardin Şubesi Coşkuyla Açıldı

Mardin, Neslim Gülgen adı altında beş yıldızlı yeni bir güzellik merkezine kavuştu. Güzellik Merkezinin lansman tanıtımı ile birlikte coşkulu bir açılış programı gerçekleştirildi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Başarılı iş kadını, güzellik ve estetik uzmanı Neslim Güngen, kendi adını taşıyan güzellik merkezi zincirine yeni bir halka daha ekledi.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi'nin 38. Şubesi, Mardin'de Neslim Güngen'in de katılımı ile coşkulu bir programla açılışı gerçekleştirildi.

Açılış programına vatandaşların ilgisi oldukça yoğundu. Programda açılışa özel çekilişler de çekildi.

Güzellik ve bakımından ödün vermeyen kadınların bir numaralı adresi olmayı hedefleyen Neslim Güngen, Mardinli genç kadın girişimci Rukiye Ektiren tarafından açıldı.

Ektiren, Başarılı iş kadını, güzellik ve estetik uzmanı Neslim Güngen'i Mardin'de ağırlamaktan ve şubelerini beraber açmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek programa gelen tüm misafirlere teşekkür etti.

Başarılı iş kadını, güzellik ve estetik uzmanı Neslim Güngen de Mardin'de olmaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Güngen, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Mardin ilk kurumsal güzellik merkezini Mardin'de açmış bulunmaktayız. Mardin halkı bu anlamda şanslılar, çünkü Neslim Güngen var artık, bundan sonra Mardin'de kilolu kimse olmayacak. Ne istiyorlarsa biz onlara en uygun bir şekilde sunuyor olacağız. Türkiye genelinde 38'inci şubemizi Mardin'de açtık.Her geçen gün büyüyoruz, yeniliklerimiz ile getirdiğimiz doğru projeler ile büyüyoruz. Bir çok kadına dokunuyoruz bu anlamda. Mardin benim çok sevdiğim bir il ama daha önce hiç gelme fırsatım olmamıştı. İl gelme fırsatımız şubemiz sayesinde elde ettim." 

Son teknoloji cihazların kullanıldığı güzellik merkezinde Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile uygulama yapılıyor.

Güzelliğine ve bakımına özen gösteren bayanların gözde mekanı olacak Güzellik Merkezi’nde Fibrodermis çatlak Onarımı ve bakımı, Selülit , lipones Bölgesel İncelme, WhiteNess Bölgesel Beyazlatma, Pop~up Popo Dikleştirme, Manuel Lenf Drenaj Masajı, Epilasyon, Volume Dudak, Microblading Kaş Tasarım , Eyeliner, Dipliner, Dudak Renklendirme, Kirpik Lifting, Kaş Laminasyonu, Pudralama Kaş Tasarım,özel Ng Kaş silme , Özel Ng Saç Vitamini,özel ng Kaş vitamini,İpek kirpik, BBNes Kalıcı Fondöten Uygulaması,Aqua Peel+Jet Peel , Clines Protokolü Leke Yenileme , Clines Protokolü Akne Yenileme , Clines Protokolü Cilt yenileme, Pürüzsüz skar Protokolü, Anti Aging bakımı , Lenf Drenaj (Ödem Terapi) , pasif jimlastik (Electro Terapi) , G5(Bady Form),Kaş Alımı , Klasik Vücut Masajı , Manikür-Pedikür, Kalıcı Oje, Protez Tırnak, Lipones Cultra Detoks ve daha birçok işlemde hizmetleri verilecek. 

Mardin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan tüm pandemi tedbirlerinin uygulandığı Neslim Güngen Güzellik Merkezi Mardin Şubesi’ne  0530 622 47 00 numaralı telefondan rezervasyon için ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle