Nusaybin ile Mazıdağı BAL Play Off maç tarihi belli oldu

Nusaybin Dicle Spor ile Mazıdağı Fosfat Spor arasında oynanacak Bölgesel Amatör Lig (BAL) Play Off maçı 17 Nisan Pazar Günü oynanıyor.

SPOR

Nusaybin Dicle Spor ile Mazıdağı Fosfat Spor arasında oynanacak Bölgesel Amatör Lig (BAL) Play Off maçı 17 Nisan Pazar Günü oynanıyor.

Bölgesel Amatör Ligden düşen Mazıdağı Fosfat Spor Kulübü ile Mardin 1. Amatör Ligde Şampiyon olan Nusaybin Dicle Spor BAL Play Off Maçına çıkıyor.

BAL'a çıkacak takımı belirleyecek maç, 17 Nisan Pazar Günü saat 15:00'te Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumunda oynanacak.

-NUSAYBİN DİCLE SPOR İÇİN BAL'A YÜKSELMA MAÇI OLACAK

2021 - 2022 Mardin Mehmet Hamitoğlu 1. Amatör Futbol Ligi Şampiyonu Nusaybin Dicle Spor, Bölgesel Amatör Lig'e yükselme maçı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Kulüp Başkanı Mehmet Nebi Şahin, Nusaybin şehrinin Dicle Spor Şampiyonluğundan sonra kenetlendiği ve tek hedeflerinin Pazar Günü oynayacakları Mazıdağı Fosfat Spor maçından mutlak galibiyetle ayrılmak olduğunu söyledi.

Yeni kurulan bir takım olmalarına rağmen iki yıl içerisinde iki amatör ligde de şampiyonluk heyecanı yaşadıklarını kaydeden Şahin, "Mardin 1. Amatör Liginde Şampiyon olduk. BAL Play Off Maçında Mazıdağı Fosfat Takımı ile karşılaşacağız. Bu maçın galibi gelecek sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek. Bu ligde mücadele edecek maddi ve manevi imkânlara sahibiz. Şuanda bizim, teknik kadromuzun, sporcularımızın ve tüm Nusaybin'in tek odaklandığı nokta hafta sonu Mazıdağı Fosfat takımı maçından galibiyetle ayrılarak Nusaybin Dicle Sporun Bölgesel Amatör Lige yükselmesidir" şeklinde konuştu.

Pazar Günü Nusaybin'deki taraftar ve sporseverlere de büyük iş düştüğünü ifade eden Başkan Şahin, Pazar günü oynayacakları Mazıdağı Fosfat Spor maçına tüm Nusaybinlileri davet ettiklerini bildirdi.

Nusaybinim

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle