Ödül ve Sorumluluk!

Taltifler Ödüller Önemlidir! Zira kişilerin, ekiplerin, takımların kurumların, başarıları takdir edildiği ve karşılığı verildiği müddetçe daha iyi sonuçlar elde etmeleri kaçınılmaz olup, sorumlulukları arttırır, başarıların devamı sağlar.

Modern psikolojinin önemli isimlerinden William James, “İnsan doğasının en derin özlemi takdir edilmektir” diyor.

Toplumumuzda ise halk arasında yaygın olan başarıyı ödüllendiren söylemlerin en güzellerinden biri de “Marifet Iltifata Tâbidir, Müşterisiz Meta Zâyidir. İltifatsız Mal Zâyidir.” der.

Araştırmalar, insanoğlunun dünyanın neresinde olursa takdir etme konusunda biraz cimri davrandığını söylüyor. Mardin Life Yayın grubu olarak, yıllardır Mardin'de yaşamın her yönünü, güncel gelişmeleri, aktüel yaşamı ve gelişmeleri, sosyal kültürel ve her yönü ile folklorik zenginlikleri dilimiz döndüğü, klavyemiz yettiğince işlemeye, haberleştirmeye ve şehrin her yönüyle tanıtmaya çalışıyoruz.

Gücümüz ve imkanlarımız yettiği kadarıyla ciddi bir sorumluluk yükleyen işimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Hata, eksik yok mu elbetteki insanın olduğu her yerde eksik de yanlışlıklar da kaçınılmazdır.

Ancak dedik ya, "gücümüz ve imkanımız yettiğince" dedik!

Adı büyük kendi küçük bir büyükşehir olan Mardin'de yapabildiğimiz kadarını ekip olarak yapmaya çalışıyoruz. Taktirin ve tevaffukun en büyüğünü elbetteki Allah'tan dileyerek bu mesleği ifa etmeye çalışıyoruz. 

Allah'tan sonra da sadık okuyucularımızın ilgisi ve desteğini önemsiyoruz. Çok şükür Mardin'de 18 yıldır bu mesleği ifa eden ve kurumsal bir çalışma sistemi içerisinde olan Mardin Life Ailesi bu konuda gereken desteği okuyucularından görmüş olacak ki; her yıl gücüne biraz daha güç, okuyucu kitlesine daha fazlasını katarak yoluna devam ediyor.

Gösterilen desteğin bir tezahürü olacak ki; Geçen zaman zarfında Mardin Life yayın hayatında Aralarında Cumhurbaşkanı Recap Tayyip Erdoğan ve son Başbakan Binali Yıldırım'ın da ellerinden alınan ödüllerin de bulunduğu yıl geçmiyor ki kendi alanındaki öncü kurumu olmanın onurunu bir ödülle yaşamamış olsun. 

Mardin Life Ailesi'nin bir üyesi olmak, alınan ödüllerde ucundan kenarından katkımın olduğunu düşünmek beni ziyadesiyle mutlu ediyor.

Gazetemiz, Son Ödülünü 'Mezopotamya İş Dünyası Zirve Ödülleri'nde aldı. Yılın En İyi Dijital Haber Sitesi Ödülü kategorisinde en iyi olmak bir sorumlulu yerine layıkıyla getirmenin yeni bir notu olmuş oldu. Bu ödül, gece gündüz demeden siteye haber ekleyip, okuyucularımızı gelişmelerden haberdar etmenin sorumluluğunu bir kez daha hatırlattı bizlere!...

İnşallah daha nice iltifatların yansımasının mutluluğunu hissettirecek ödüllere diyorum.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle