Özel Park Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog göreve başladı

Özel Park Hastanesi hizmetlerine ara vermeden yenilerini eklemeye devam ediyor.

SAĞLIK

Kaygı bozukluklarının yanı sıra özellikle travma sonrası terapi konusunda uzmanlaşan Klinik Psikolog Mustafa İlhan Özel Park Hastanesinde danışanlarıyla buluşmaya başladı.

Uzman Klinik Psikolog Mustafa İlhan "Hastanemizde danışanlarıma 40-45 dakika boyunca bilinçsel davranışçı terapi ve şema terapi ile psikoterapi hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayım. Ve bende diğer tüm Özel Park Hastanesi çalışanları gibi bu aileye katılmış olmaktan gurur duyuyorum. Hastanemizin sağlayacağı ayrıcalıklarla çok iyi işler başaracağımızdan eminim. "dedi.

Sadece duygu durum bozukluğu yaşayanların değil sağlıklı her bireyin de psikoloğa ihtiyacı olduğunu belirten Mustafa İlhan, herkesi kendileri için bir adım atmaya davet etti.

Mustafa İlhan Kimdir?

 1993 yılında Mardin de doğmuş. ilkokul ortaokul ve lise eğitimini Mardin de tamamlamıştır.

2011 yılında Yakındoğu Üniversitesi psikoloji bölümüne başlamış. 2016 yılında üniversiteden mezun olan Mustafa İlhan daha sonra İngiltere’nin  Bournemouth  şehrinde dil eğitimi ve psikoloji eğitimlerini almıştır. İngiltere dönüşünde sonra tekrar Yakındoğu üniversitesi  klinik psikoloji  yüksek lisans tezli eğitimine başlayıp 2021 yılında ’Benlik saygısı beğenilme arzusu ve narsisizmin gösterişçi tüketim üzerindeki rolünün incelenmesi ‘ konu başlıklı tezi ile yüksek lisanstan mezun olmuştur.

Uzmanlık alanları;

Çocuk ve Ergen terapisi

Aile ve Çift terapisi

Bireysel Terapi

Cinsel Terapi  

YORUMLAR

  • hayırlı olsun

Yorum Ekle