Mardinli üç gencin cenazesi Kabala'da defnedilecek

İstanbul Fatih'te dün gece saatlerinde bir fırında meydana gelen patlamada Mardin Kabalalı oldukları öğrenilen üç genç yaşamını yitirdi. Doğalgaz kaynaklı olduğu belirtilen patlamada akraba oldukları öğrenilen Kabalalı üç genç kuzen yaşamını yitirdi.

GÜNCEL

İstanbul Fatih'te fırının depo olarak kullanılan bodrum katında henüz bilinmeyen nedenle patlama meydana geldi. Patlamanın yaşandığı fırında çalışan Mardinli üç genç, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Dün sabaha karşı yaşanan ve şiddetli patlamanın etkisiyle fırın kullanılamaz hale geldi. Çevre işyerlerinin de patlamanın etkisiyle büyük hasar oluşturduğu Doğal Gaz Patlamasının ardından İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Patlamanın ardından yaşanan yangının söndürülmesiyle birlikte fırında çalıştıkları öğrenilen Kabalalı Erboğa Ailesi'ne mensup, Mehmet Erboğa, Mehmet Erboğa ile Mehmet Beşir Erboğa adındaki üç kuzenin cansız bedenine ulaşıldı.  

Polis, itfaiye ve İGDAŞ ekipleri, fırında hasara neden olan patlamayla ilgili araştırma başlattırken, patlamada yaşamını yitiren Mardinli üç gencin cenazeleri toprağa verilmek üzere Mardin'e gönderildi. 

Bir 3 kişi ve şunu diyen bir yazı 'İstanbul'da doğalgaz patlaması sonucu hayatlarını kaybeden gençlere Rabbimden rahmet diliyorum ailelerine sabırlar diliyorum GIyzy MEHMET ERBOĞA Ha MEHMET ERBOĞA MEHMET BEŞİR ERBOĞA' görseli olabilir

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle