Pınar Deniz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Pınar Deniz dizileri - Sevgilisi, boy ve kilosu

Oyuncu Pınar Deniz hayatı merak ediliyor. Peki Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz kaç yaşında? Pınar Deniz aslen nereli? İşte Pınar Deniz hakkında merak edilen detaylar ve hayatı...

BİYOGRAFİ

Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yüksek öğretim eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Oyunculuk hayallerini küçük yaşlarda kurmaya başlayan Pınar Deniz, bu alanda kendisini geliştirmek adına eğitim de almıştır.  

Kameralar karşısına ilk defa 2014 senesinde ‘Sil Baştan’ adlı televizyon dizisi ile geçen oyuncu, dizide Evrim karakterine hayat vermiş ve yeteneğini göstermeyi başarmıştır.  

Murat Dalkılıç’ın ‘Yani’ isimli şarkısının video klibinde de oynayan güzel oyuncu, en önemli çıkışını ise ‘Vatanım Sensin’ adlı dizideki Yıldız karakteri ile yaşamıştır.  

İlk beyaz perde oyunculuğu deneyimini ‘Kardeşim Benim 2’ adlı sinema filmi ile yaşayan başarılı oyuncu, sonrasında ‘Bir Deli Rüzgar’ adlı projede de Berk Cankat ile başrolü paylaşmıştır.  

Son olarak Netflix yapımı olan ‘Aşk 101’ adlı dizide Burcu rolünü canlandıran güzel oyuncu, şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan YARGI dizisinde Avukat Ceylin karakterine hayat vermektedir. 

Akrep burcu özelliklerine sahip olan Pınar Deniz, 1.68 metre uzunlukta ve 55 kilogram ağırlıktadır.

Pınar Deniz'in rol aldığı bazı diziler ve filmler:

  • 2021 - Kırmızı Oda (Nazlı) (TV Dizisi)
  • 2020 - Aşk 101 (Burcu) (İnternet Dizisi)
  • 2020 - Menajerimi Ara (Kendisi) (TV Dizisi)
  • 2018 - Bir Deli Rüzgâr (Gökçe Yücel) (TV Dizisi)
  • 2017 - Kardeşim Benim 2 (Sinema Filmi)
  • 2016 - Vatanım Sensin (Yıldız) (TV Dizisi)

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz sevgilisi Yiğit Kirazcı’ya olan aşkını haykırdı! Güzel oyuncu ilgi odağı oldu

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da objektiflere yansıyan Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, ilk kez el ele görüntülenmişti. Pandemi süresince hep evde kaldıklarını belirten ikili, "Kısa bir tatil yaptıktan sonra geldik, pek dışarı çıkmadık. İkimiz de evcimen insanlar olduğumuz için dışarıyı pek aramadık" demişlerdi.

INSTAGRAM'DAN PAYLAŞTI

Yiğit Kirazcı, sevgilisi Pınar Deniz'le eğlenceli bir karesini Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Kendisinden 11 yaş büyük sevgilisinin bu hareketine kayıtsız kalmayan 27 yaşındaki güzel oyuncu ise aynı kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

Pınar Deniz, Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da Ceylin'i canlandırıyor. Yiğit Kirazcı ise Fox TV ekranlarında yayınlanan 'Evlilik Hakkında Her Şey' adlı dizide 'Yıldırım' karakterine hayat veriyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle