matesis
dedas

Alma: "Sesimizin daha gür çıkması gerekiyor"

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı Vahap Alma Başkanlığında Artuklu Belediye Meclis Üyeleriyle toplantı düzenlendi.
  • 08.05.2024 16:14
Alma: "Sesimizin daha gür çıkması gerekiyor"

Toplantıya meclis üyeleriyle birlikte İl yerel yönetimler Başkanı Orhan Çeçen ve AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Geylani Çaltekin’de hazır bulundu.

İl Başkanı Vahap Alma toplantı sonrasında yaptığı açıklamalarda, 23 yıllık AK Parti iktidarlarında vatandaşların refahı ve huzuru için her türlü hizmete imza atıldığını söyledi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin ve Artuklu ilçesinin de bundan en fazla nasibini alan yerlerin başında geldiğini kaydeden Alma, "Bizler AK Parti Mardin İl Başkanlığı, Artuklu İlçe Başkanlığı ve belediye meclis üyeleri olarak konu Mardin ve Artuklu olunca, hizmet olunca ilk önceliği bizler nasıl yüklendiysek bundan sonra da yüklenmeye devam edeceğiz.” dedi

Alma, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan hizmet hareketini bizler devam ettirerek daha yükseğe çıkartmanın derdinde olmalıyız. Sayı çoğunluğu bizde olmayabilir, ama iktidarımızın verdiği güçle sesimizin çok daha gür çıkması gerekiyor. Bizler yıllar boyunca Artuklu ilçemizden Dargeçitimize kadar her bir ilçemizin her bir mahallesine kadar yapılmayanı yaptık, olmayanı sunduk. Tüm bunlara istinaden daha da ileriye doğru Artuklu ilçemizin her bir köşesine dokunarak hizmet kervanına tüm gücümüzle devam diyoruz.”

Editör: Beşir Şavur

Yorum Yaz