Potanın kartalları Finallerde Kayıp

Tekerlekli Sandalye Basketbol 2.ligine yükselme Play-off maçlarına başlayan Kızıltepe Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ikinci maçında da rakibine yenilerek ikinci maçını da kaybetti.

SPOR
PAYLAŞ:

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Tekerlekli Sandalye Basketbol 2.ligine yükselme final müsabakaları oynanan 3 maç ile devam etti. Yalova 90. Yıl Spor Salonu ve Bursa Orhangazi Spor Salonu'nda eş zamanlı düzenlenen Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Ligi Play-Off Müsabakaları, bugün oynanan maçlarla devam etti. 

Yükselme maçlarının tamamını kazanan Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı final maçlarının ikincisini de kaybederek finallerde henüz galibiyet ve başarı elde edemedi.

Kızıltepe ekibi bugün karşılaştığı Denizli Pamukkale Belediye Engelli Basket Takımına 65-51 kaybetti.

İkinci gün karşılaşmalarında Çarşamba Bedensel Engelliler, Yeşil Gönen Bedensel Engelliler'i 81-51, Zile Engelli Gençlik, Erzurum GSK'yi 77-27 ve Pamukkale Belediyespor, Mardin Kızıltepe Birliği'ni 65-51 yendi.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı 3. maçını 17.06.2021 Perşembe günü saat 11.00’de: Erzurum Gençlik ve Spor Engelli Basket Takımı ile oynayacak.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle