PTT Başmüdürlüğü TSE'den Kalite Yönetim Sistem Belgesi aldı

Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) Mardin Başmüdürlüğü, Türk Standardları Enstitüsü’nün (TSE) denetimden başarıyla geçerek TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi almaya hak kazandı.

MARDİN

5 Ayrı başlık altında yapılan değerlendirmenin sonucunda elde edilen belgenin heyecanını paylaşan PTT Mardin Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, Mardin'de insanı merkeze koyan hizmet anlayışından hareketle çalıştıklarını kaydetti.

Karaboğa, Amaçlarının müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön plana çıkaran kalite yönetim sisteminin uygulanmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Başmüdür Karaboğa, "Genel Müdürlüğün yol göstericiliği doğrultusunda PTT Mardin Başmüdürlüğü olarak vatandaşa sunulan hizmet kalitesinin resmi bir statüye taşıyarak, kaliteli hizmetlerin belgelendirmek için başlattığımız çalışma mutlu bir şekilde nihayete ermiş bulunmaktadır. söz vererek halkımıza, müşteri memnuniyetini ön plana alarak kaliteli hizmet vermekten ve bu hizmeti sürekli sunmaktan mutluluk, kıvanç duymaktayız. Bu vizyon ve misyon çerçevesinde kuruluşumuzun gelişen ve çeşitlenen hizmet alanlarında işyerlerimizde artık TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesinin 2008 versiyonunu uygulayarak daha kaliteli hizmet sunmak gibi bir yükümlülüğümüz oluşmuş bulunmaktadır” dedi.

Resim

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle