Rus gencin cansız bedeni denizin üzerinde bulundu! Denizde korkunç ölüm!

Polonya'da üniversite okuyan ve İstanbul'a tatil için gelen Rus öğrenci Makar Fedorovich Ragin, 28 Temmuz'da Fatih'teki otelinden çıktıktan sonra bir daha görülmedi. Ekiplerin çalışması sonucu Burgazada'da ölü bulunan talihsiz gencin cansız bedeninin yaklaşık 10 gündür suda olduğu ve vücudunda deformasyonlar oluştuğu belirlendi.

DÜNYA

Polonya'nın başkenti Varşova'da bulunan Polonya-Japon Bilgisayar Bilimleri Akademisi Enformatik Fakültesi öğrencisi Makar Fedorovich Ragin, tatil için geldiği İstanbul'da 28 Temmuz'da otelinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi.

Ailesinin de haberi aldıktan sonra hemen İstanbul'a geldiği genç, Burgazada'da denizin üzerinde ölü bulundu.

Gencin, yaklaşık 10 gündür suda olması nedeniyle vücudunda deformasyonlar oluştuğu belirlendi.

Türkiye'ye tatile gelen gencin cansız bedeni denizin üzerinde korkunç şekilde bulundu

OTELDEN ÇIKTIĞI ANLAR KAMERALARA YANSIDI

İstanbul'a 16 Temmuz'da tatil için gelen Rus öğrenci Makar Fedorovich Ragin, Fatih'te kaldığı otelden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Ailesine Prens Adaları'na gideceğini söyledikten sonra kayıplara karışan Ragin'in otelden çıktığı son anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Türkiye'ye tatile gelen gencin cansız bedeni denizin üzerinde korkunç şekilde bulundu

KORKUNÇ HALDE BULUNDU

Rus öğrencinin cansız bedeni sabah saatlerinde Burgazada'nın Kumbaros Koyu'nda bulundu. Koyda tekneyle gezintiye çıkan vatandaşlar denizde hareketsiz yatan bir kişinin olduğunu polis ekiplerine bildirdi.

Burgazada polisi deniz araçlarıyla olay yerine geldi. Daha sonra bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan olay yeri incelemelerinde cesedin Rus öğrenci Makar Fedorovich Ragin'e ait olduğu belirlendi.

Ragin'in cansız bedeninin yaklaşık 10 gündür orada olduğu ve bedeninde deformasyonlar oluştuğu öğrenildi. Rus öğrencinin çantası ve cüzdanı da cesedin yakınlarında bulundu. Yapılan incelemelerin ardından ceset Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Türkiye'ye tatile gelen gencin cansız bedeni denizin üzerinde korkunç şekilde bulundu

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle