Rüyada Değnek Görmek ne demek? Rüyada Değnek Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Değnek Görmek ne anlama geliyor? Değnek Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Değnek Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Değnek Görmek yorumları ve Değnek Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada değnek görmek, rüya sahibinin, insanlar tarafından sevilen, saygı duyulan, sözüne itibar edilen ve yardıma muhtaç insanlara yardım eden bir insan olduğuna ve bu sayede insanlar için değerli bir kişilik olduğuna yorulur. Aynı zamanda, bir sıkıntısından ya da sorunundan ötürü yardım edilen bir insana daha sonra yardım hakkında söylenmeye delalet edilir.

Rüyada Eldeki Değneğin Kısalması

Rüyada eldeki değneğin kısalması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü çok istediği ve uzun zamandır hayal ettiği şeye kavuşamamasına ve çok üzülmesine işaret edilir.

Rüyada Eldeki Değneğin Uzaması

Rüyada eldeki değneğin uzaması, tüm sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkması ile rüya sahibinin bütün isteklerine ve tüm arzularına kavuşup çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Değneğe Dayanmak

Rüyada değneğe dayandığını gören kişinin, karşılaşacağı problemlerin ve ortaya çıkan aksaklıkların çözümünde çok sevdiği ve daha önce defalarca yardım aldığı birinden tekrar yardım almasına delalet eder.

Rüyada Kırılmış Değnek Görmek

Rüyada kırılmış değnek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel zamanlar yaşamasından ötürü bazı insanların düşmanlığı üzerine çektiğine ve bu yüzden çok sıkıntılı ve tehlike dolu günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Değnekle Dayak Yemek

Rüyada değnekle dayak yemek, rüya sahibinin, çocukluğundan beri hayatın tüm acımasızlığını gördüğüne ve çok kötü ve çok üzücü şeyler ile karşılaştığına tabir edilir.

Rüyada Değnekle Dayak Atmak

Rüyada dayak atmak, eş, dost ya da akrabalardan birisine çok büyük bir iyilik yapılacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine delalet edilir.

Rüyada Elindeki Değnekle Bir Şeye Vurma

Rüyada elindeki değnekle bir şeye vurma,  istenen her şeye yalan, dolan ve üçkağıtçılık ile ulaşılacağına işaret edilir.

Değnek Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle