Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek ne demek? Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek ne anlama geliyor? Erkek Cinsiyet Organı Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek yorumları ve Erkek Cinsiyet Organı Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, güç, kuvvet ve nüfus sahibi olmaya, hayırlı evlatlar yetiştirmeye, hayallerine ulaşmaya ve hayırlı bir yaşam sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin bahtının ve kısmetinin açık olacağına delalet ederken maddi gücün hep kendisinde kalacağına ve ticaretin en karlısını yapacağına rivayet edilir. Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, gerek başarıları gerekse varlığı ile adından söz edilen bir kişiye yorulur.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek de erkek cinsiyet organına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çift Cinsiyetli Birini Görmek

Rüyada çift cinsiyetli birini görmek, işine geldiği gibi davranan, tutarsız ve çıkarcı bir kişinin varlığına işaret eder. Menfaati olduğunu hissettiğinde insanın tabir yerindeyse kuyruğundan ayrılmayan, menfaati olmadığını fark ettiğinde de Allah’ın selamını esirgeyen birine tabir edilir.

Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek

Bir kişi rüyasında, bir kadında erkek organı görürse bu rüya büyük hatalar, ayıplı ve çirkin işler yapacak, insanları hayal kırıklığına uğratacak, üzecek, incitecek ve şaşırtacak bir erkeğin varlığına delalet eder.

Rüyada Tenasül Uzvunun Uzadığını Görmek              

Rüyada tenasül uzvunun uzadığını görmek, o kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organının Kesilmesi

Rüyada cinsel organının kesilmesi, büyük şanssızlık yaşamaya, rüya sahibinin hayatında uğursuzluğun kol gezeceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına delalet eder. Bu rüya bir yandan da rüya sahibinin kurtuluşa kavuşamayacağına yorulur.

Erkek Cinsiyet Organı Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle