Rüyada Görünmez Olmak ne demek? Rüyada Görünmez Olmak ne anlama gelir?

Rüyada Görünmez Olmak ne anlama geliyor? Görünmez Olmak rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Görünmez Olmak İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Görünmez Olmak yorumları ve Görünmez Olmak ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada görünmez olmak, iş hayatında ve sosyal hayatta ortaya konmak istenen bir projede yapılan dikkatsizlik yüzünden büyük bir hatanın ortaya çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır dikkate almadığı duygularına artık boyun eğdiğine ve yaşanması gereken ya da görülmesi gereken ne varsa hepsine hazır olduğuna tabir edilir.

Rüyada Görünmez Adam Olmak

Rüyada görünmez adam olmak, yaşanan bazı şeylerin, rüyayı gören kişinin gözünden ve dikkatinden kaçtığına ve bu yüzden sıkıntılı günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada Saklanıp Yüzünü Gizlemek

Rüyada saklanıp yüzünü gizlemek, rüyayı gören kişinin, bir kız evlat sahibi olacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bir düşmanından ya da tanımadığı birinden bir düşmanlık ya da bir yanlışlık sebebiyle kaçmasına işaret eder.

Rüyada Bir Eve Girip Saklanmak

Rüyada bir eve girip saklandığını gören kimseye ölen bir akrabasından dolayı başsağlığı dilenir.

Rüyada Bir Dağda Saklanmak

Rüyada bir dağda saklanmak, halk arasında sözü geçen, topluma öncülük eden, ağırbaşlı ve babacan biri tarafından himaye edilmeye tabir olunur. Ayrıca, bu kişi tarafından himaye edilip gelecek tüm tehlike ve düşmanlara karşı korunup gözetilmeye işaret eder.

Rüyada Ağaca Dayanıp Saklanmak

Rüyada bir ağaca dayanıp saklanmak, rüyayı gören kişinin, bilim alanında eğitim gören ya da bilime ömrünü adamış birisine âşık olması anlamına gelir. Rüyanın evli bir kadın tarafından görünmesi halinde, doğacak çocuğun kız olduğuna delalet eder.

Rüyada Eve Gizlenmek

Rüyada eve gizlenmek, karşılaşılan kötü bir durum için eş, dost ve akrabaların, rüya sahibine, tesellide bulunmasına işaret eder.

Rüyada Bir Odaya Gizlenip Saklanmak

Rüyada bir odaya gizlenip saklanmak, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük bir sorunla karşılaşmamak için kaçmaya delalet eder.

Görünmez Olmak İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle