Rüyada Grip Olmak ne demek? Rüyada Grip Olmak ne anlama gelir?

Rüyada Grip Olmak ne anlama geliyor? Grip Olmak rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Grip Olmak İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Grip Olmak yorumları ve Grip Olmak ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada grip olmak, uzun zamandır ertelenen bir işle ilgili sorunun rüya sahibinin ve ailesinin başını ağrıtacağına ve ister istemez sıkıntılı günlere sebep olacağına delalettir. Yapılan işin bir hatasından ötürü parasal ve moral olarak kötü günler geçirileceğine ve kimseden yardım göremeyerek depresyona girileceğine ve sağlık durumunun da bozulacağına işaret eder.

Rüyada Nezle Olduğunu Görmek

Rüyada nezle olduğunu gören kişinin, iş hayatında sorunlar yaşanacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına ve emeklerinin boşa gidip zarara uğrayacağına yorumlanır. Endişeyle beklenen açıklamaların yapılmasında ve iş için gerekli ortamın hazırlanmasında geç kalındığının işaretidir.

Rüyada Soğuk Algınlığına Yakalandığını Görmek

Rüyada soğuk algınlığına yakalandığını görmek, gelmesi an meselesi olan güzel haberlere ve yaşanacak neşeli zamanlara delalet eder. İş hayatında da uzun zamandır beklenen iş teklifinin en kısa sürede geleceğine yorumlanır. Ayrıca, ortaya çıkacak problemlerin kısa süre içinde ve çok zaman ve para kaybetmeden çözülebileceğine ve gereksiz heyecanların kişiyi zor duruma sokabileceğine yorumlanır.

Rüyada Zatürre Olduğunu Görmek

Rüyada zatürre olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin ahbaplarından ya da dostlarından sağlık sorunlarıyla ilgili haber alacağına ve işlerinde kısa süreli bir kesinti olacağına ancak bu kesintinin parasal olarak çok büyük bir zararının olmayacağına delalet eder.

Rüyada Astım Hastası Olmak

Rüyada astım hastası olan kişinin, artık bir süre dinlenmesi ve kendisine zaman ayırması gerekmektedir. Yapacağı işlerde önce kendi sağlık ve sıhhatini gözetmesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda, gerçek hayatta var olan bir astım hastalığının, kişinin ruhsal durumuna olan yansımasına işaret eder.

Rüyada Bronşit Görmek

Rüyada bronşit gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında sorunlarla karşılaşacağına ve problemlerin kısa zaman içinde zor da olsa çözümleneceğine delalet eder.

Grip Olmak İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle