Rüyada hamile olduğunu görmek ne demek? Rüyada kendini hamile görmek rüya tabiri

Rüyada Kendimi Hamile Görmek ne anlama geliyor? Kendimi Hamile Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kendimi Hamile Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kendimi Hamile Görmek yorumları ve Kendimi Hamile Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada kendimi hamile görmek, pek çok farklı şekilde yorumlanır. Bayanların kendilerini hamile görmeleri iyi bir kısmetle karşılaşıp evlilik yapacaklarına ve ilerleyen zamanlarda eşlerinin maddi olanaklarının artmasıyla zengin, gösterişli bir hayata kavuşacaklarını bildirir. Evli bayanların kendilerini hamile görmeleri eşleriyle aralarında maddi konularda çıkacak anlaşmazlıkların evliliklerini tehlikeye atacağını, kişinin geri adım atmamasından kaynaklanan ve işin inada binmesi yüzünden bir süreliğine ayrılık yaşayacaklarını tabir eder. Yaşlı bir kadının kendini hamile görmesi ise ölümcül bir hastalık yaşaması, kısa süre sonra da vefat etmesi manasına gelir. Yaşlı kişiler için hayra yorulmayan rüya, erkekler için girişecekleri bir iş yüzünden çok fazla borçlanacaklarını, ödeme güçlüğü çekmelerinden dolayı ailelerini geçindirmek konusunda da sıkıntıya düşeceklerini tabir eder.

Rüyada Kendimi Hamilelik Sancısı Çekerken Görmek

Uzun süre dökülecek gözyaşı anlamına gelir. Erken yaşta kaybedilen birinin yasını tutmak, trafik kazası gibi ölümcül tehlikesi olan durumlar atlatmak ve ruhen travma yaşamak anlamına gelir. Yaşamın her alanında zorluk çekmek demektir. Geçmesi uzun sürecek bir kedere saplanıp kalacak olan rüya sahibinin normal hayatına dönmesi için psikolojik yardım alacağına, kendisini eve kapatacağına ve içindeki sıkıntıyı kimseyle paylaşmayacağına da alamettir. Büyü ya da nazar gibi durumlar yüzünden bunalıma girmek, hastalık çekmek ve kısmetlerin bağlanması anlamına da gelir.

Rüyada Kendimi Hamile Hayal Etmek

Rüyasında kendisini hamile hayal eden kimseler sevinçle karşılayacakları bir haber alırlar ve umutları tazelenir. Kişinin üstündeki nazarın yok olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına ve ailenin de destek vermesiyle kişinin kendi adına bir ev sahibi olacağına delalet eder. Bekar bayanlar için başlarına musallat olan bir erkek yüzünden zor anlar yaşayacaklarına, karşılarına çıkacak kısmetleri de kaçıracaklarına tabir edilir.

Rüyada Kendimi Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle bayanların sık gördükleri bu rüya, hem gerçek hayatta bebek sahibi olmayı, evlenip yuva kurmayı isteyen kişinin psikolojik durumunu ifade eder, hem de yaratıcı yönün gelişmiş olduğunu, kişinin sanatsal çalışmalar yaptığı bir süreç içinde bulunduğunu işaret eder.

Kendimi Hamile Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle