Rüyada Kafada Bit Görmek ne demek? Rüyada Kafada Bit Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kafada Bit Görmek ne anlama geliyor? Kafada Bit Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kafada Bit Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kafada Bit Görmek yorumları ve Kafada Bit Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada kafada bit görmek, kocasının getirdikleri ile yetinen, kocasının eline bakan namuslu ve ahlaklı bir kadına işarettir. Rüyada kafada bit gören kimse eğer evli değilse bakacağı ve geçimini sağlayacağı dürüst ve iyi huylu bir kadınla evlenir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, birçok insanın rüya sahibinden iyilik göreceğine, ondan faydalanacağına, mal sahibi olmaya yorulur. Kafadaki bir ev halkıdır. Bu nedenle bir kimse rüyasında kafasında birçok bit olduğunu görürse kendisinden hayırlı birçok evlat meydana gelir ve soyu devam eder.

Rüyada Bitin Kendisini Isırdığını Görmek

Rüyasında bitlerin vücudunu ısırdığını gören kişinin çevresinde faydasız ve gereksiz birçok kimsenin bulunduğuna ve onların yüzünden sıkıntıya gireceğine ve kötü olaylara karışacağına işarettir.

Rüyada Vücudundaki Bitin Gittiğini Görmek

Rüyasında vücudunda bulunan bitin giderek kendisini terk ettiğini gören kimse, elindeki malı kaybeder ve geçimi zorlaşır. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, rüya sahibinin çok büyük hatalar Yapacağına, Bunun Sonucunda Da Pişman Olup, Tövbe Edeceğine İşarettir.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında vücudundaki biti öldüren kimse kendisini rahatsız eden her türlü sıkıntıdan kurtulur. Bu rüya acıların dinmesine, üzüntülerin gitmesine, her anlamda mutlu olmaya ve huzura kavuşmaya işarettir. Eğer biti öldürmeden atarsanız bu rüya dinen yanlış işler yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Tavuk Biti Görmek

Rüyada tavuk biti görmek size haset eden ve hırsızlık yapan bir komşudur. Eğer tavuktaki bit elbisenize girse ve sizi kemirmeye başlasa bu, evinize hırsız gireceğine veya hırsızlar tarafından zarar görmeye, tavuk bitini öldürmek ise hırsıza galip gelip, onun şerrinden emin olmaya işarettir.

Rüyada Çok Fazla Bit Görmek

Bu rüya bazen malın çoğalmasına, zenginleşmeye ve para biriktirmeye; bazen de rüya sahibinin dedikodusunun yapılmasına, hakkında konuşulmasına yorulur.

Kafada Bit Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle