Rüyada kilo vermek ne anlama gelir? Rüyada aşırı kilo alıp geri vermenin tabiri nedir?

Rüyada Kilo Vermek ne anlama geliyor? Kilo Vermek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kilo Vermek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kilo Vermek yorumları ve Kilo Vermek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada kilo vermek, itibar kaybına uğramak ve güç kaybetmek anlamına gelir. Kişinin aşırı güveni ve kendisine olan hayranlığı yüzünden etrafında olan bitenin farkına geç vardığını, iş işten geçtiği için önlem almakta zorlandığını bildiren rüya, istenmeyen bir pozisyona düşmek, iş yaşantısında rakiplerinin beklediği açığa neden olacak hamleler yapmak şeklinde yorumlanır. İyi bir konumda olmanın verdiği rehavetin bir süre sonra kayıplara neden olacağını da bildiren rüya, kibirden uzak olmanın, her zaman emniyette kalacak şekilde hareket etmenin kişinin lehine olacağına dair uyarı olarak ele alınmalıdır. Her şeyi kontrol edebileceğini düşünen kişinin, sert davranışlarından kaynaklanan başkaldırı eylemleriyle karşılaşacağını ve bir anda neye uğradığını şaşıracağını, paniğe kapılarak, yanlış kararlar vereceğini de tabir eder.

Rüyada Çok Fazla Kilo Vermek

Rüya sahibinin hayatı ile ilgili söz sahibi olmaktan uzaklaştığını ve özellikle evli kişilerin eşlerinden korkar hale geleceklerini, iktidarlarını kaybedip, güçsüz bir kimse olarak anılacaklarını bildirir. Ezik kişiliği nedeni ile iş yerinde de ötelenen kişinin, haklarını aramak konusunda zayıf kaldığını, insanların onu kullandığını ve hakkında alay içeren pek çok söylentinin ortalıkta dolaştığını da bildiren rüya, silik bir hayata sahip olunduğunu, başarısızlıklarla dolu bir çalışma hayatının işaretidir.

Rüyada Kilo Verip Geri Almak

Geçici sorunlar yaşanacağını bildiren rüya, kişinin moralinin bozulacağını fakat kısa süre sonra kendisini toplayıp, önündeki problemleri ortadan kaldıracak gücü göstereceğini bildirir. İftiraya maruz kalan ve bu konuda yasal süreci başlatan rüya sahibinin haklılığı karşısında tazminat alacak olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Kilo Vermenin Psikolojik Yorumu

Kilo sorunu olan, kiloları nedeni ile kompleks içinde olan ve sosyalleşmesine engel olan fazlalıklarını vermek için çeşitli yöntemler deneyen kimselerin kendilerini zayıflamış hayal etmelerinin rüyada yansıyan halidir. Günlük hayatında zayıflamak üzere sürekli araştırma yapan ve yeni yöntemleri inceleyen kişilerin rüyalarında da kilo verdiklerini görmeleri son derece olağan ve normaldir.

Kilo Vermek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle