Rüyada Kıyma Görmek ne demek? Rüyada Kıyma Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kıyma Görmek ne anlama geliyor? Kıyma Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kıyma Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kıyma Görmek yorumları ve Kıyma Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada kıyma görmek bazen hayır bazen de şerdir. Bozuk, kokmuş ya da kurtlanmış kıyma, önemli ve iyileşmesi uzun zaman alacak inatçı ve illet bir sağlık sorunudur. Taze ve görünüşü güzel kıymaysa şans, kısmet, bereket ve bolluktur. Rüya sahibi geçim derdi çekmeyecek, aile içinde huzursuzluğa düşmeyecek, evlatlarından yana yüzü gülecek diye tabir edilir.

Rüyasında güzel kıyma gören kişi birden fazla altın bileziğe sahiptir bu nedenle de para kazanmak için bir değil birden fazla işi yapmaya ehildir. Bir işi bozulsa hemen diğer işe koyulur. Bu sayede rızkı kesilmez, darlığa düşmez. Bazı rüya tabirleri rüyasında kıyma gören kişinin cılız, boğazsız, yemek konusunda sıkıntı çıkaran, yemek beğenmeyen ve bu nedenle de vitaminsiz görünen soluk benizli kimse olduğu yorumunu yapar.

Rüyada Kıyma Almak

Rüya sahibinin kazancını arttırmak ve daha fazla mal sahibi olmak için daha kazançlı iş arayışları olarak tabir edilir. Rüya sahibi yeni kazanç kapılarını zorlayarak, ticarette rekabet yaratacak demektir.

Rüyada Kıyma Yemek

Kişinin çalışmadan elde ettiği gelir olarak yorumlanır. Kişi bankadaki parası ya da parasının faizi ile geçinecek veya daireleri, dükkânları olup, onların kirasını alacak demektir. Her durumda da çalışmasına gerek kalmadan kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Kıyma Kavurmak

Rüya sahibinin gerek iş gerek sosyal hayatında yapmak istediği yenilik anlamına gelir. Rüya sahibi biri diğerinden farklı olmayan günlerden sıkılmış, bu nedenle de yenilik arayışı içindedir diye tabir edilir.

Rüyada Kıyma Yapmak

Rüyada kıyma yaptığını gören kişi önüne çıkan her kazanç kapısını deneyecek ve kendisi için en hayırlı olacak olan yolu seçecektir. Ayrıca rüya sahibi kazancını arttırmak için bir değil birden fazla iş yapmanın da püf noktalarını araştıracaktır.

Kıyma Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle