Rüyada Kustuğunu Görmek ne demek? Rüyada Kustuğunu Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kustuğunu Görmek ne anlama geliyor? Kustuğunu Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kustuğunu Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kustuğunu Görmek yorumları ve Kustuğunu Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada kustuğunu görmek, sıkıntılı durumlardan kurtulmaya, iş hayatında yaşanan problemler yüzünden alınan borçların yakın bir zamanda rahat bir şekilde ödeneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bir işe girerken, hayati bir karar verirken ve biri ile bir yola çıkarken bir anda karar verdiğine ve bu yüzden ileride çok büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kustuğunu Temizlemek

Rüya sahibinin, yaşadığı tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına işaret eder

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok başarılı ve iyi çalışmalar yapmış, insanlar tarafından çok sevilen ve saygı duyulan, yardımsever, akıllı ve hoşgörülü biri olmasına rağmen kendisi hakkında büyük bir dedikodu yapıldığına şahit olacağına ve dedikoduyu yapan kişinin, çok yakınındaki bir kişi olduğunu öğrenmesiyle de çok büyük bir üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada Kusturmak

Gönül ilişkilerinden kaynaklanan bir sorundan ötürü çok kötü bir duruma düşen rüya sahibinin tekrar düzelemeyeceğine ve sürekli üzgün olacağına yorumlanır.

Rüyada İstifra Etmek

Rüya sahibinin, epey bir zamandan beri yaşadığı kötü olaylardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına yorulur.

Kustuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle