Rüyada Postane Görmek ne demek? Rüyada Postane Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Postane Görmek ne anlama geliyor? Postane Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Postane Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Postane Görmek yorumları ve Postane Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada postane görmek, haneye gelecek pek çok müjdeli haber anlamına gelir. Kişinin ufkunu genişletecek olayların vuku bulacağı bu dönemde, pek çok farklı gelişmenin de aynı anda yaşanacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine yorumlanır. Özellikle sınav sonucu veya resmi makamlara yapılan başvuruların neticelerini bekleyenler çok kısa süre içinde bekledikleri cevaplara ulaşırlar. Genellikle kötüye yorulmaz ama rüyanın diğer unsurları ile beraber ele alınmalıdır. Kişi için iyi haberler getiren bir tanıdığa, iş ortaklığı teklifi almaya ve hiç akılda yokken iş değişikliği yapmaya da yorumlanır. Bazı yorumcular, kişinin yurt dışında bir işe girecek olmasıyla beraber çekeceği hasreti işaret ettiğini de söylerler.

Rüyada Postaneye Gitmek

Platonik aşka düşüldüğüne, karşılıksız yaşanan bu aşk nedeniyle kişinin diğer kısmetlerine yüz çevireceğinin işaretidir. Sevilen insanlarla görüşmeye ve davet almaya, düğün haberine veya aile içinden birinin evlilik kararına sevinmek manasına gelir. Güzel bir rüyadır ve kişi için bitişler söz konusu olsa bile, bu bitişlerin hemen ardından çok sevinç duyulacak güzel başlangıçların ve kişiye heyecan verecek olayların vuku bulacağına alamet eder.

Rüyada Postanede Çalıştığını Görmek

Devletle işi olan kimselere gelecek iyi haberlere ve özellikle atama veya tayin bekleyenlere müjdeli haberin çok kısa süre içinde geleceğine yorumlanır. Karşı cinsten yana bol kısmet sahibi olan bekar kişilerin nihayet durulacaklarını ve evlilik kararlarına yönelik arayışlara gireceklerini de işaret eder. Evli kimseler için eve alınacak değerli bir eşyaya veya araba gibi yüksek maliyetli harcamalara delalet eder.

Rüyada Postane Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin liderlik özelliğini ön plana çıkarmak istemesi veya büyük bir topluluğun başında olmayı hayal etmesi anlamına gelir. Baskın kişilerin, emir vermekten ve başkalarını yönetmekten aldıkları zevki de işaret eden rüya, dediğim dedik bir karakteri, bazen gereksiz inat yaparak çok katı bir duruş sergilemeyi de gösterir.

Postane Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle