Rüyada Terslemek ne demek? Rüyada Terslemek ne anlama gelir?

Rüyada Terslemek ne anlama geliyor? Terslemek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Terslemek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Terslemek yorumları ve Terslemek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada terslemek, kendini hoşa gitmeyen, nahoş bir durumun içinde bulmak ve bu yüzden strese girmek anlamına gelir. Zorla gidilen bir davete veya kalabalık ortama işaret eden rüya, arada gerginlikler olan, kırgınlıklar yaşanmış, sevilmeyen kişilerle aynı ortamı paylaşmak zorunda kalmaktan ötürü duyulan sıkıntıyı da dile getirir. Sevdiği birini terslediğini görenler pişman olacakları, sonradan yaptıkları şeyden ötürü üzüntü duyacakları bir durum yaşarlar. Düşmanını veya sevmediği birini terslemek ise o kimsenin etkisini zayıflatmak, vermek istediği zararı engellemek ve kendini, sevdiklerini koruyacak şekilde hareket etmek manasına gelir. İş arkadaşını terslemek bir görevde aksilikler yaşamak yahut hata yapmak, bu nedenle mahcubiyet duymak demektir. Tanımadığı birini tersleyenler aşırı rahat ve konforlu bir hayat arzusunda oldukları için hedeflerini gerçek dışı şekilde belirleyip hayal kırıklığı yaşarlar. Ölmüş birini terslemek ise o kimsenin hayattayken rüya sahibine kırgın olduğuna tabirdir.

Rüyada Terslenmek

Evli kimselerin eşlerini bir süredir ihmal etmelerinden veya gereken ilgiyi göstermediklerinden ötürü ev içinde yaşayacakları huzursuzluğa yorulur. Genellikle rüya sahibinden kaynaklanan hatalara ve yapılan işlere özen göstermemek nedeni ile eleştiri almaya, sorumluluklarını ihmal etmeye delalettir. Sevdiği insan tarafından terslendiğini görmek ilişkide yapılan bir hata nedeniyle arada soğuk rüzgarlar eseceğine yorumlanır. Ailesi tarafından terslenenler ise başlarına buyruk hareket etmeleri yüzünden maddi zarara uğrarlar.

Rüyada Birini Azarlamak

Terslemek ile benzer şekilde yorumlanır. Kişi hata yapan birini azarlıyorsa, bu durumda o kimseye bir yardımı dokunacak demektir. Başkaları üstünde hakimiyet kuracak duruma gelmeye, yönetici olarak pek çok çalışanın sorumluluğunu almaya da delalettir.

Rüyada Terslemenin Psikolojik Yorumu

Genellikle yakın zamanda yaşanmış bir olumsuzlukta rüya sahibinin sözlerini içine attığını, söylemek istediklerini ifade edemediğini ve bu durumun her gün kendisini rahatsız ettiğini, kırgınlığını, küslüğünü yahut durumdan duyduğu memnuniyetsizliği dile getiremeden rahatlayamadığını ifade eder.

Terslemek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle