Rüyada Uzun Görmek ne demek? Rüyada Uzun Görmek ne anlama gelir?

Rüyada Uzun Görmek ne anlama geliyor? Uzun Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Uzun Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Uzun Görmek yorumları ve Uzun Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ
PAYLAŞ:

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada uzun görmek, görülen nesne veya durumla ilgili yorumlanması gerekir. Genellikle işlerin sürüncemede kalacağı, içinde bulunulan durum her ne ise bir müddet daha süreceği şeklinde yorumlanır. Eğer kişi hastaysa bir süre daha hastalık çekecek, üzgünse, bir müddet daha aynı durum devam edecek anlamına gelir.

Rüyada Uzun Boylu Olduğunu Görmek

Başarıya alamet olan rüya özellikle kariyer hedefleri olan kişilerin erken yaşlardan itibaren çok yükselebilecekleri bir işe sahip olacaklarını ve maddi olarak imkanlarının artarak kişinin toplumsal açıdan da statü sahibi olmasını sağlayacağı anlamına gelen güzel bir rüyadır. Boyunun uzadığını görmek yoksul kişiler için mevcut maddi durumun iyiye doğru gideceğini ve şansın da yaver gitmesiyle beraber zengin bir yaşam sürüleceğini bildirir.

Rüyada Uzun Yola Çıkmak

Ömür boyu sürecek bir evlilik gerçekleştirmeye, vefalı ve vicdan sahibi çocuklara sahip olmaya, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kişi olarak mutlu bir hayat sürmeye işarettir. İş için çıkılacak önemli seyahatlere veya birkaç sene aileden uzakta kalıp hasret çekmeye de işaret eden rüya, yabancı biriyle evlenmeye ya da sevdiği ile arasına mesafe girmesi yüzünden kişinin üzüntü duyacağına da yorumlanır. Uzun yola çıkmak kişinin hiç aklında olmayan işlere girişeceğini de bildirir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Mutlulukla dolu ve sağlıklı uzun bir ömre sahip olunacağını bildiren rüya, varlıklı bir hayata sahip olarak kişinin dert ve kederden uzak bir hayat süreceğine alamet eder. Uzun saç gören bekar erkekler çok güzel bir bayanla evlenirler. Bekar bayanlar için kısmetlerinin çokluğuna ve iyi bir evlilik yapılacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Görmenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işlerle akılda kalmak istenildiğine, kişinin hayatına dair uzun soluklu plan ve projelere sahip olduğunu ve destek görmesi halinde çok farklı ve iddialı işler yapabileceğini düşündüğünü gösterir. Seyahat etmek arzusuna ya da farklı ülkeleri keşfetmek isteğine de işaret eder.

Uzun Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle