Rüyada Yılan Görmek ne demek? Siyah, beyaz, yavru, ölü yılan görmenin anlamı nedir? Yılan sokması ve ısırması rüya tabiri

Rüyada Kara Yılan Görmek ne anlama geliyor? Kara Yılan Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Kara Yılan Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Kara Yılan Görmek yorumları ve Kara Yılan Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada siyah yılan görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlamaya, başarıya, kararlılığa, mücadeleci ruh taşımaya ve itibar kazanmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin, toplum içinde çok önemli ve saygın bir yer edineceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada kara yılan, rüyayı gören kişinin çok dişli, gözü kara, kararlı, hırslı, çalışkan ve mücadeleci bir rakibinin olduğuna ve onu alt etmesinin kendisi için neredeyse imkansız gibi göründüğüne tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden maddi olarak da, nüfus olarak da çok daha güçlü olan kimselerin varlığına ve o kişilerin kendisine duydukları kine delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, iyi değildir ve hayırlara tabir edilmez. Rüya sahibinin kendisini maddi ve manevi anlamda çökertip, zarara uğratacak olaylar yaşayacağına, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına delalet eder.

Rüya sahibinin bir kişi nedeni ile malına ve parasına gelecek kötülüğe engel olamayacağına, bu kimsenin canına da kast edebileceğinden korkacağına bunun tedirginliğini duyacağına ve bu nedenle tüm ağız tadını, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kara Yılan Isırması

Rüyada kara yılan ısırmasıyla, kara yılan sokması hemen hemen aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şanssız olacağı bir dönem yaşayacağı anlamına gelir. Kişi, çevresindeki art niyetli bazı kimseler nedeniyle sahip olduklarını yitirecek, yokluğa düşecek, üzüntüden yataklara düşecek demektir.

Rüyada Çok Sayıda Siyah Yılanlar Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, büyük gücün yanında bazen uğursuzluktur ve tehlike olarak kabul edilir. Rüyada derdin,  zorlu yaşamın hiç eksik olmayacağı günler yaşanacağına, bu durumun kendisini bir hayli etkileyeceğine ve sıkıntıya düşüreceğine alamet eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, düşman olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında kendisini başarısızlığa uğratacak kişilerle karşılaşacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek de düşman olarak kabul edilir fakat büyük yılan dişli ve baş edilmesi çok zor olan kimse olarak açıklanır. Rüya sahibinin rakiplerine karşı mağlup olacağına, ticarette zarar edeceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına tabir edilir.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kendisine zarar vermek için uğraşan kişinin planlarını alt üst edeceğine ve onu bu sayede etkisiz hale getirmeyi başaracağına tabir edilir. Rüya sahibinin galibiyet sahibi olacağına bu sayede başarısının önündeki en büyük engelden de kurtulmayı becereceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Yılan Beslemek

Rüyayı gören kişinin kendisine dost gibi yaklaşan ama aslında öyle olmayan kimse için büyük fedakarlıklar yapacağına, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına alamet eder. Rüya sahibi yanlış kişilere değer veriyor demektir.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak

Rüyayı gören kişinin zoru başaracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin imkânsız hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına tabir edilir ve bu sayede rüya sahibinin kariyer edineceğine, prestij kazanacağına yorulur.

Rüyada Siyah Yılan Kovalaması

Rüyayı gören kişinin rakibi ile karşı karşıya geleceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, güçten düşeceğine, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine alamet eder ve rüya sahibi için zorluk olarak yorumlanır.

Rüyada Kara Yılan Yavrusu Görmek

İşleri büyütmek, rakipler arasında güçlü bir yere sahip olmak için tüm cesaretini ortaya koymaya ve giderek daha da güçlü biri haline gelmeye yorumlanır. Her türlü işte becerisini ortaya koymaya, insanların gözündeki saygınlığını artıracak işler yapmaya tabir edilen rüya, itibarlı bir hayat sürüleceğinin haberini de verir. Kara yılan yavrusu kişiyi zorlayacak bazı rakipleri ve düşmanları olduğuna, dikkatli ve her zaman temkinli hareket etmesi halinde sıkıntı yaşamadan hedeflerine ulaşabileceğine tabir edilir.

Rüyada Kara Yılan Avına Çıkmak                   

Kendini geliştirmek için her yola başvuran rüya sahibinin bu dönemde bazı kurslara katılacağını, bilgi seviyesini artırarak rakipleri ve düşmanları karşısına daha güçlü çıkacağını ifade ederken, mali konularda tutumlu olmak gerektiğinin de altını çizer. Kötü günler için hazırlıklı olmanın, zor zamanlar için mutlaka birikim yapmanın önemini vurguladığı gibi, her sırrını herkesle paylaşmanın doğru olmadığını, ketum davranmanın ilerde faydasının görüleceğini ifade eder.

Rüyada Kara Yılan Vurmak

İki şekilde yorumlanabilecek olan rüya, öncelikle var olan bir düşmandan kurtulmak, bu kişinin kötü düşüncelerine maruz kalmadan, zarar görmeden yaşamak anlamına gelir. Diğer manası ise güçlenmek demektir. Hem iş, hem aile yaşantısı anlamında kişinin daha gerçekçi bir yol izleyeceğini, sorunlarının üzerini örtmeden, daima çözüm bularak ilerleyeceğini ve yeni atılımlar yapacağını bildirir. Kara yılan vurmak birinden güç almak, destek görmek ve yükselmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kara Yılanla Konuşmak

Rüyada herhangi bir yılanla konuşmak genel olarak bir anlaşmaya imza atılacağını veya husumet içinde olunan bir durum veya kişiyle uzlaşılacağını ifade eder. İş konusunda genişlemek isteyen kimselerin başka şirketlerle işbirliği yaparak kazançlarını katlamalarına yorumlanırken, kişinin iletişim becerisi sayesinde yüksek makamlara geleceğini, rakiplerini bile diz çöktürecek kudrete sahip olacağını da ifade eder.

Rüyada Kara Yılandan Kaçmak

Zayıflamaya, güç kaybetmeye ve korkularla geçen günlere işarettir. Rüya sahibi için attığı adımlardan emin olamamanın verdiği endişenin çoğalacağını, sağlam olmayan zeminlerde bulunmasından ötürü, iş hayatını tehlikeye sokacağını ifade eder. Tedbirli olunması gereken bir dönemin habercisi olarak görülmeli ve bu dönemde işbirliklerinden, anlaşmalardan veya iş konusunda atılım yapmaktan uzak durulmalıdır.

Rüyada Yaralı Kara Yılan Görmek                  

Düşmanların ve rakiplerin zayıfladığı, kişi hakkında olumsuz düşünen veya kötü niyeti olanların geri çekileceğini işaret eder. Genellikle iş alanında yatırım yapmak için uygun şartların gelişeceğini ve iyi fırsatların çıkacağını haber veren rüya, maddi konularda şansın kişiden yana olacağını, doğru adımlar atılması halinde zengin bir hayata sahip olunacağını tabir eder. Zarar eden bir şirketin hisselerini almak, hisse sahibi olunan bir mülkün tamamını üzerine geçirmek için fırsat bulmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Ölmüş Kara Yılan Görmek

Zorlu günlerin nihayetine gelindiğini ve bundan sonra rahat bir nefes alınacağını, huzura kavuşacak olan rüya sahibinin konforlu bir hayat süreceğini müjdeler. Her açıdan keyifli olmanın, maddi kaygılardan tamamen kurtulmanın ifadesi olan rüya, iş konusunda kişinin her türlü hayalini gerçekleştireceğini, çocuklarına güzel bir gelecek bırakacak kadar durumunun iyi olacağını tabir eder. Düşmanların tamamen yok olduğunu, huzur bozacak hiçbir etkenin var olmadığını da bildirir.

Rüyada Kara Yılana Dokunmak

Canlı bir kara yılana dokunmak ve zarar görmemek her konuda cesur biri olunacağını ve güçlü, sözünün eri biri olarak anılmak anlamındadır. Kişinin toplumda sözü dinlenen, hatırı sayılan biri olarak bilinmesiyle beraber iş çevresinde de saygınlığının dilden dile dolaşacağını ifade eder. İşleri büyütmenin habercisi olduğu gibi, gözü peklik sayesinde düşmanlara korku salmanın da tabiridir.

Rüyada Kara Yılan Sevmek        

Herkese karşı iyi niyetli olmanın ve kötülük yapanları bile affetmenin, yüce gönüllülüğün ifadesi olan rüya, geçici olarak zarar görülse dahi sonunda kazananın her zaman iyilik olacağını bildirir. Yaratandan ötürü her canlıya saygı duymak ve zarar vermemek isteyen rüya sahibinin alçak gönüllü olması, kötülük düşünmemesi ve kalbini bozmaması neticesinde emellerine her şekilde ulaşacağını, kısmetli ve bahtiyar bir hayat süreceğini delalet eder. Bu rüya çevrede olup bitenlerin, yanlış yapanların, yalan söyleyen, kıskançlık içine giren ve kişi hakkında yalan yanlış konuşan kişilerin farkında olunduğunu da bildirir.

Rüyada Birden Fazla Kara Yılan Görmek

Birden çok düşmana işarettir ve kişinin etrafında sözüne güvenilir çok insan olmadığını, menfaat ve çıkar çatışmalarının bugünlerde alevleneceğini ifade ederken, tedbirli olunarak bu durumlardan kendisini koruyacak olan kişinin işlerini aynı sakinlikte sürdürebileceğini bildirir. Yanlış hamlelerden kaçınmak adına bu süreç boyunca daha sakin davranmak gerektiğinin, iş konusunda herkesle anlaşma yapılmamasının doğru olduğunun da ifadesidir.

Rüyada Kara Yılan Yuvası Görmek

Yanlış kişilerle iş yapıldığını ya da kişiyi kandırmak isteyen insanların farkına varılmadığını bildirir ve uyarıcı olarak görülmelidir. Özellikle yeni tanışılan kişilere karşı uyanık olmak gerektiğini vurgulayan rüya, kişinin yüzüne gülen ama kötü niyetleri olan kimselerin etrafta dolandığını haber verir.

Rüyada Kara Yılan Yemek

Yaşam mücadelesinde başarıya ulaşmanın, emellerine kavuşmanın ve rahata ermenin müjdesi olan rüya, bulunulan yere tırnaklarıyla kazıyarak gelen kimselerin haklarını sonuna kadar arayacaklarını, kendilerine yapılan yanlışların hesabını soracak kadar güçleneceklerini işaret eder. Kara yılan yiyen kişi hastalıklardan kurtulur, sağlıklı, uzun yıllar huzur içinde geçen bir ömre sahip olur.

Rüyada Kara Yılan Yavrusu Öldürmek

İtibar kazanmak ve yapılan doğru yatırımlar neticesinde var olan mallarına yenilerini eklemek, gayrimenkul almak ve parasal konularda rahatlamak anlamına gelir. Cesaretini ortaya koyarak hareket edenlerin her alanda muvaffak olacaklarını ve işlerinin başında sağlam şekilde duracaklarını, düşmanlarını geri püskürteceklerini tabir eder. Sıkıntı veren, kişiyi bir gölge gibi izleyen bir düşmanın oyunlarını bozmak, onu kendi tuzağına düşürüp alt etmek manasına da gelir.

Rüyada Kara Yılan Derisi Görmek

Zenginleşmenin alameti olan rüya, özellikle geçmişte alınan mülklerin veya arsaların çok yüksek değerlere satılacağını, kişinin ummadığı kadar gelir elde edeceğini ifade eder. Büyük bir şans yakalamanın, her konuda bahtı açık olmanın tabiri olduğu gibi, çok sayıda değerli ziynet eşyası almanın, büyük ortaklıklara imza atmanın da haberini verir.

Rüyada Kara Yılanın Derisini Yüzmek

Yılanı öldürüp derisini yüzmek düşmanlardan kurtulmak ve kötü niyetli kişilere gereken dersi vermek anlamına gelir. Büyük bir hamle yapacak olan rüya sahibinin, yaptığı tüm planları hayata geçireceği uygun şartları elde etmesinin sonucunda gücünü herkese ispatlayacağını, gözü kara, mücadeleci ruhunu herkese kanıtlayacağını delalet eder.

Rüyada Yılan Isırması Sonucu Ölmek

Herhangi bir yılan ısırması sonucunda öldüğünü görmek büyük bir yıkımın ama aynı zamanda önemli bir başlangıcın habercisidir. Şer gibi görünen bir olayın uzun vadede kişi için yepyeni kapıların açılmasına vesile olacağını ve şu an yaşanan sıkıntıların geçeceğini, eski gücüne yeniden kavuşan rüya sahibinin tüm kayıplarını fazlasıyla geri alacağını işaret eder.

Rüyada Yılanların Saldırısına Uğramak

Gerçek hayatta da saldırıya uğramak demektir ve kişinin gizli düşmanlarından alacağı darbelere karşı hazırlıklı olması konusunda uyarıcıdır. Can sıkıcı sözler duymak, iş konusunda özellikle ortaklarla çalışanların kazançlarının çalındığına şahit olmaları veya kandırıldıklarını öğrenmeleri sonucu yaşayacakları hayal kırıklığını bildirir. Yanlış arkadaşlıkların kurbanı olmak, hain kimselerle iş yapmak sonucu bir kayıp yaşamak ve bu olumsuzluklardan ders alıp yoluna devam etmek manasına gelir.

Rüyada Kara Yılan Görmenin Psikolojik Yorumu

Korkuların, endişelerin yoğunlaştığı bir dönemden geçildiğini, kişinin bu nedenle kendisini güvende hissetmediği için agresif ve aynı zamanda içine kapanık bir ruh haline büründüğünü işaret eder. Sıkıntılarını başkalarıyla paylaşmaktan çekinen kişinin davranışları yüzünden sürekli eleştiriye maruz kaldığını bildirdiği gibi, bazı durumlarda başına kötü bir şey geleceğine dair boş bir inanç içinde olmak, sosyal yaşantıdan kopmak gibi anlamları da vardır.

Kara Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle