Rüyada Yüzüğün Kırılması ne anlama gelir? Rüyada Yüzüğün Kırılması ne demek?

Rüyada Yüzüğün Kırılması ne anlama geliyor? Yüzüğün Kırılması rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Yüzüğün Kırılması İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Yüzüğün Kırılması yorumları ve Yüzüğün Kırılması ile ilgili bütün rüya tabirleri...

RÜYA TABİRLERİ

Bu yazıdaki başlıklar:

Rüyada yüzüğün kırılması, değer kaybetmeye ve kişinin kıymetten düşmesine işarettir. Bu rüyayı gören kimse eğer yüksek bir makamdaysa kısa bir süre içerisinde mevkisini kaybeder. Rüyada yüzüğün ortadan ikiye bölündüğünü gören kimse eşi ile çeşitli problemler yaşar. Bu rüya bazen de aile huzurunun bozulmasına neden olacak bir gelişmeye, ailecek çekilecek bir sıkıntıya, kişinin sevgilisinden ayrılmasına, uzun süredir devam eden bir birlikteliğin evlilikle sonuçlanmamasına işaret eder. Rüyada yüzüğünün paramparça olduğunu gören kimse, aşık olduğu kişiye açılamaz veya istediği kişiyle bir gönül ilişkisi yaşayamaz. Rüyada yüzüğün kırıldığını ama kaşının yerinde kaldığını görmek, tehlikelerden uzaklaşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, değer ve kadrinden bir şey yitirmemeye delalet eder.

Rüyada Yüzüğü Kırdığını Görmek

Rüyada yüzüğü kırdığını görmek, ilişkinize son vereceğinize, başınıza gelecek bir musibete, aile içinde sizin yaptığınız hatalardan kaynaklanacak bir huzursuzluğa, evlenmekten vazgeçmeye veya kişinin karşısına çıkacak iyi bir kısmeti reddetmesine işaret eder. Rüyada altın yüzüğü kıran kişi başındaki bir musibetten kurtulur. Gümüş yüzük kırmak ise dinde meydana gelecek bir bozulmaya ve maneviyatın körelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırık Yüzük Takmak

Rüyada kırık yüzük takan kişi, kendinse layık olmayan bir kimse ile evlenir. Böyle bir rüya, gören kişinin akrabaları arasında bulunan bir düşmanı olduğuna da yorumlanabilmektedir. Rüyasında elinde birden fazla kırık yüzüğü olan kişinin birden fazla gönül ilişkisi olur ama hepsi hüsranla sonuçlanır. Elinde bazıları sağlam bazıları kırık olmak üzere birden fazla yüzük olduğunu gören kişi, yanlış ilişkilerden sonra sonunda doğru yolu bularak istediği gibi birisi ile evlenir.

Rüyada Yüzüğün Kırılmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada yüzüğün kırılması, ilişkinizde yaşadığınız problemlerden dolayı sıkıldığınızı ve kendinize bir çıkış yolu aradığınızı göstermektedir. Böyle bir rüya gören kişi eşine veya sevgilisine karşı olan duygularından emin değildir.

Yüzüğün Kırılması İle İlgili Rüyalar

Siz rüyanızda ne gördünüz? Görmüş olduğunuz rüyayı bizimle ve okurlarımızla paylaşın!

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle